Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Uludağ’ın Arka Yüzüne Kiraz Toplamaya Gidiyoruz (18 Temmuz Pazar)

Uludağ’ın Arka Yüzüne Kiraz Toplamaya Gidiyoruz

18 Temmuz 2021 Pazar / Kocayayla- Orman yolu rotası- Sorkun- Gelemiç- Dağdibi köyleri

Hafta Sonu Günübirlik Doğa & Kültür Gezisi

Talep üzerine tekrar… Bursa’ya hayat veren doğal güzellik abidesi Uludağ’ın arka yüzüne farklı bir rotayı izleyerek, bugüne kadar hiç görmediğiniz onlarca çeşit Uludağ çiçekleri, florası eşliğinde farklı bir rota izleyeceğiz. Şehre hayat veren Uludağ’ın en güzel yaz manzaralarını yaşattığı dönemde temiz ve serin havasını içimize çekerek güzel meyvelerinin tadına bakmaya geleneksel Türkmen Yörük köylerine gideceğiz. Kocayayla orman yolunu izleyerek, karabel tepesini takiben güzel orman manzarası eşliğinde Sorgun köyüne varacağımız gezimizde bölgenin en güzel kiraz ve eriklerini dalından toplayarak tadına bakma ve satın alma şansınız olacak. Köy mandırasından alacağımız peynir, ve köyün kendine has ürünleri ile yapacağımız öğle yemeği sonrası Gelemiç köyüne geçiyoruz. Gelemiç ve Sorkun köylerinde yöreye has el dokuma ve İşlerini, el sanatlarını, dokuma tezgahlarını, ekmek fırınlarının izini de süreceğiz. Köylerde misafir odaları, çamaşırhaneler, mandıralar, terzi, demirci, geleneksel köy evlerini görüp kısa yürüyüşler yapacağız.. Sorkun Mandırasından köye ait süt ürünleri ve alışveriş imkanınız olacak...Dönüş yolumuzda Uludağ’ın güney yamaçları ve Nilüfer barajının manzarasını seyredebileceğimiz Epçeler, Büyükdeliller, Küçükdeliller, Pınarcık, Dağdibi köyleri arasından geçerek Bursa’ya doğru devam edeceğiz.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 220 TL…Fiyata Ulaşım / ikramlar / rehberlik/ yolda mola verilerek sabah kahvaltısı- köy evinde öğlen ikramı  - çay molaları dahildir. İsteyen yanında yiyecek getirebilir.. Yol ve köy şartları nedeniyle katılımcı sayısı sınırlıdır. Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 15 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir.  Hareket saati: 18 Temmuz pazar sabahı T.K.Merkezi önü: 07:15 Doğumevi karşısı: 07:30/ Eker meydan

SON BAŞVURU: 15 Temmuz perşembe günü saat 12:00 Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız!Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
220 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet