Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Dağlık Frigya ‘ya Yolculuk.. (19 Haziran Ctesi)

Dağlık Frigya ‘ya Yolculuk.. Afyon çiçekleri zamanı..

19 Haziran 2021 Ctesi / Ayazin-Avdalaz Kalesi- Üçlerkayası- Kümbet-Yazılıkaya/Midas anıtı

Haftasonu günübirlik doğa & kültür gezisi

M.Ö.7 yüzyılda Afyonkarahisar, Eskişehir ve Kütahya illerinin kesiştiği topraklarda parlak bir uygarlık kuran ve birçok açıkhava anıtı bırakan, adını Frigler’den alan dağlık frigya bölgesinde dolu dolu bir gün geçireceğiz. Gezimiz, mevsim itibariyle afyon çiçeklerinin süslediği ve doğanın yemyeşil olduğu Ayazin köyü ve Avdalaz kalesi ile başlayacak, Kapadokya benzeri oluşumların süslediği vadiden geçip Avdalaz kalesine gideceğiz. Frigler döneminde de sularından şifa bulunan kaplıca bölgesi Gazlıgöl’den geçip İhsaniye ve Döğer bölgesine devam edeceğiz. Üçler kayasında ilginç kayaların ve köy evlerinin birbiri ile nasıl iç içe yaşadığına tanık olacağız. Döğer ‘de sizi büyüleyecek kaya oluşumları ve Friglerin önemli Açıkhava anıtlarından Aslantaş’ ı görüp Sarıcaova dağ geçidinden Midas heykelinin bizi karşılayacağı Kümbet köyüne varacağız. Günün en güzel saatlerinde; Frig vadisine ait ilginç köyler ve kaya oluşumlarının arasından geçerek ulaşacağımız Yazılıkaya bölgesini yürüyerek dolaşacak, Frig vadisinde bulunan en önemli anıt; Yazılıkaya- Midas anıtı ve yerleşiminde mola vereceğiz. Bitmemiş anıt, Arezastis anıtı, ve birçok ilginç Frig açıkhava yerleşimi, anıtlarını göreceğimiz izlerini takip edeceğimiz gezimizin sonunda Eskişehir üzerinden Bursa’ya döneceğiz.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 245 TL…

Fiyata Ulaşım / yolda ikramlar/ rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır, ilk hedeflenen grup sayısı max 15 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir. Öğle yemeği ve olabilecek müze girişleri hariçtir. Gün uzun olacağından yanınıza sandviç, meyve suyu, su almanız, rahat yürüyüş ayakkabıları giymeniz tavsiye edilir.  Hareket saati: 19 Haziran Ctesi sabahı T.K.Merkezi önü: 06:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:15

SON BAŞVURU: 16 Haziran çarşamba günü saat: 12:00 / Lütfen rezervasyonu son günlere bırakmayınız !Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
245 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet