Karagöz Travel   Karagöz Travel
+90 (0224) 221 87 27
Karagöz Turizm Twitter Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Gökçeada Gezisi
Türkiye’nin En Büyük Adası, Yeşil ve Mavinin Özgür Dünyası “İmroz” a yapacağımız gezimiz Cuma günü öğleden sonra Çanakkale’den yapacağımız feribot yolculuğu ile başlayacak.
Eski Sokakları, taş konakları, kökleri tarih öncesine dayanan kültürü ile Ege havasını yakından soluyacağınız bir yer İmroz “Gökçeada”...Yüzyıllar boyu birlikte yaşamış iki toplumun izleri ve günümüzde yaşatmaya çalıştıkları kültürleri ile Ada halkı sizi bekliyor...
Gökçeada, Kaleköy; Eski Bademli; Zeytinli; ve meshur madamın “dibek kahvesi”... Dereköy; 1950 haneli Türkiye’nin en büyük ve terkedilmiş köyü.. Barba Yorgo ‘su ile meşhur Tepeköy...Gökçeada’yı ve geleneklerini yaşayacağınız en iyi yerlerden biri olan Kaleköy’de konaklayacak Kalimerhaba Restaurant’ın adaya has mezeleri ve taze balıkları ile unutamayacağınız ege akşamları yaşayacaksınız. Ayrıca denize girme imkanımız da var, deniz kıyafetlerinizi unutmayın..

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Travel Facebook Karagöz Travel Twitter

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2019 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet