Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Şile- Ağva, Akçakese Koyu-Kandıra Rotası (20 Haziran Ctesi)

Şile- Ağva, Akçakese Koyu-Kandıra Rotası

20 Haziran 2020 Ctesi / Şile’den Ağva’ya...

Haftasonu günübirlik doğa & kültür gezisi

Bursa’dan erken saatte hareketle önce İstanbul’un Karadeniz kıyısındaki tek ilçesi Şile’ye gidiyoruz. Gidiş yolumuzda klasik Topçular-Eskihisar vapur geçisini kullanarak martılarla sabah çayı keyfi yapıyoruz.  Meşhur deniz fenerine uğrayıp birçok filme doğal plato olmuş ağlayan kayaların, Şile kalesinin ve liman bölgesininin muhteşem manzarasını seyrediyoruz. Dokumaları ve şile bezi ile meşhur kentte çarşı bölgesini gezip, kahve / öğle yemeği molası veriyoruz. Ağva’ya doğru dev ağaçların süslediği sahil yolundan devam ederken ahşap mimarisi ile ön plana çıkan tipik karadeniz mimarisine sahip evleri görecek, bölgenin en büyük ve doğal kayalıkları ile meşhur, bir çok video klibin çekildiği Akçakese koyunda mola vereceğiz. Günün en güzel saatlerini akşam üzeri Ağva’da geçirip, Göksu üzerinde esintili ve keyifli tekne turuna katıldıktan sonra Bursa’ya doğru yemyeşil doğa ve köyler arasında seyahat ederek Kandıra üzerinden hareket edeceğiz. Kandıra’da yoğurt molası vereceğiz. Dönüşümüz İzmit-Gölcük-Karamürsel üzerinden..

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 235 TL... Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım / ikramlar / rehberlik / yolda kahvaltı ikramı Fiyata dahil olmayan hizmetler: Öğle yemekleri, Ağva’da tekne turu,olabilecek müze girişi harictir. Gezimize katılımcı sayısı araç koltuk kapasitesinin %50 si kadarıdır, ilk hedeflenen grup sayısı max 10 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir. Öğle yemeği için isteyen yanında kendisi sandviç vs getirebilir.

Hareket saati: 20 Haziran pazar sabahı T.K.M önü 06:15 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:30

SON BAŞVURU: 17 haziran çarşamba günü saat:12:00 / Lütfen rezervasyonu son günlere bırakmayınız !Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
235 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet