Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Domaniç Dağlarında Yaz (12 Haziran Cuma)

Domaniç Dağlarında Yaz

12 Haziran 2020 Cuma / Oylat mağarası- Domaniç yaylası ve köylerine yolculuk

Haftasonu Günübirlik Doğa & Kültür Gezisi

İlkbahar’dan Yaza geçiş yaptığımız günlerde, bir Karagöz Turizm Klasiği olan rotamızda Domaniç dağlarının güzelliklerini seyretmeye gidiyoruz. Gezimiz Domaniç dağları eteğinde Tahta Köprü Köyünde vereceğimiz kahvaltı molası ile başlıyor. Domaniç Dağlarına Gizlenmis 93 Muhacırlarının en tipik yerleşimlerinden olan köyde sabah çayımızı içtikten sonra mis gibi havada Mesruriye- Bahçekaya rotasını takip ederek doğa içinde bazen aracımızla, bazı noktalarda da yürüyüşler yaparak muhteşem doğanın ve manzaranın keyfini çıkaracağız. İsteyenlerle Oylat mağarasını ziyaret edip Oylat kaplıcalarının olduğu bölgede yerel-organik ürünlerin satıldığı pazarı ziyaret ediyoruz. Daha sonra onlarca çeşmenin süslediği, heryerden suların fışkırdığı, onlarca çeşmeyle süslü Domaniç dağ yolu tırmanışımız başlıyor. Domaniç yaylasına vardığımızda Domur Köyde Osman Gazinin Büyüdüğü Mızık Çamını, Pazarı ile meşhur Çukurca Köyünü, Dilden dile anlatılan Sarıkız Efsanesiyle Ilıcaksuyu görüp Domaniç Şehrinde öğle yemeği molası vereceğiz. Domaniç Yaylasının Göz Bebeği, Osmanlı Devletinin Kurucusu, Ertuğrulgazi’nin Annesi Haymeana’nın türbesinin bulunduğu ve her sene anma etkinliklerinin yapıldığı Çarşamba köyü son durağımız olacak.. Yolumuz üzerinde İnegöl’de vereceğimiz köfte molası sonrası Bursa’ya doğru yoa çıkıyoruz..

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 185 TL …

Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım / rehberlik/ ikramlar / yolda kahvaltı ikramı/ köylerde çay molaları… Fiyata dahil olmayan hizmetler: öğle yemeği/ olabilecek müze girişi – Öğle yemeği Domaniç şehir merkezinde serbest alınacaktır. Gezimize katılımcı sayısı araç koltuk kapasitesinin %50 si kadarıdır, ilk hedeflenen grup sayısı max 10 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir. Öğle yemeği için isteyen yanında kendisi sandviç vs getirebilir. Hareket saati: 12 Haziran 2020 Cuma sabahı TKM önü 07:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:15

SON BAŞVURU: 10 Haziran çarş günü saat: 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız…Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
185 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet