Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Taksim’den Galata’ya Yeni Müzeler ve Dönüşte Oyuncak Müzesi(23 Şubat Pazar)

Taksim’den Galata’ya Yeni Müzeler ve Dönüşte Oyuncak Müzesi

23 Şubat 2020 Pazar / İstanbul İllizyon Müzesi, Madame Tussauds Müzesi, Türvak Sinema-Tiyatro Müzesi- Galata Kulesi ve Karaköy…dönüşte İstanbul Oyuncak Müzesi

Haftasonu Günübirlik İstanbul Yürüyüş Kültür Müze gezisi

İstanbul’da yaptığımız en renkli yürüyüş rotalarımızdan olan “Taksim’den Galata’ya’”  yürüyüş turumuz hareketli Taksim meydanında başlayacak. İstiklal caddesi ve Pera’nın dikkat çekici yerleri ve yeni açılan müzelere yapacağımız molalar ile devam ederek Tünel, Galata kulesi yoluyla Karaköy’e kadar ineceğiz. Ziyaret etmeyi planladığımız müzeler arasında; yeni açılan İstanbul İllüzyon Müzesi, Madame Tussauds, Pera Müzesi, Türvak Sinema-Tiyatro Müzesi ve yoğunluk olmadığı takdirde Galata kulesine çıkış var. Yolumuz üzerinde göreceğimiz bazı tarihi binalardan örnekler vermek gerekirse; sırasıyla Aya Triada Rum Ortodoks Kilisesi; Zapion Rum Okulu; Eseyan Ermeni Okulu; Belçika ve Romanya Konsolosluk Binaları; İstiklal caddesinde ilginç Hanlar, pasajlar; (Rumeli Han; Anadolu Han; Atlas Pasajı, Emek sineması) Çiçek Pasajı; Zografyon Lisesi, Mekteb-i Sultani Galatasaray Lisesi; Fransız sokağı (Cezayir Sokağı), efsane Pera Palas Oteli; önemli mimarisiyle Büyük Londra Oteli; Saint Antoine; Santa Maria Draperis Kiliseleri; Asmalı Mescit, Dünyanın en eski metrolarından sayılan Tünel, Galata mevlevihanesi, Galata Kulesi, İstanbul’un en eski ve ilk asansörlü binası Doğan apartmanı, Taş binalarıyla etkileyici bankalar caddesi-Osmanlı Bankası, Balıkçıların vazgeçilmez mekanı Galata köprüsü Güllüoğlu baklava molası ve son olarak Göztepe’de İstanbul Oyuncak Müzesini ziyaret edip Bursa’ya dönüş yolculuğumuzu başlatıyoruz..

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 165 TL..

Fiyata Ulaşım / ikramlar / rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Öğle yemeği ve müze girişleri hariçtir. İstemeyenler programda yazılı bazı müzelere girmeyebilir.

Hareket saati: 23 Şubat 2020 sabahı T.K.M önü: 06:45 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:00

SON BAŞVURU : 20 Şubat perşembe günü saat: 12:00 (Yürüyüş gezilerine katılımcı sınırlıdır)

 

 Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
165 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet