Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Midilli-Lesvos adası gurme gezisi (26-29 Ekim tatil dönemi 3 gece 4 gün konaklamalı)

MİDİLLİ ADASI GEZİSİ

26-29 Ekim 2019 Midilli-Lesvos adası gurme gezisi

29 Ekim Tatili Döneminde 3 gece 4 gün konaklamalı Doğa & Kültür & Gurme Gezisi

Mevsimin en güzel zamanında Ege‘nin karşı yakasına, belki de bize hep yakın duran ama bir türlü keşfetme şansı bulamadığınız Midilli’ye gidiyoruz.. Ayvalık’tan hızlı katamaranla başlayacak gezimiz boyunca adanın ve Ege’nin zengin mutfağını, müzikli tavernalarını, özellikle bol ve taze deniz ürünlerini, mezelerini, kültürünü, yaşam tarzını, ilginç köylerini, doğasını, hareketli çarşı bölgesini keşfedecek, Osmanlı döneminin izlerini süreceğiz. Gezimizde meraklıları ile ada merkezi Mytilini, Gera körfezi, Plomari ve Molivos’ta gurme durakları yapacağız ve deniz ürünlerinin en özel halini tadacağız. Binlerce zeytin ağacı ile kaplı adanın çeşitli bölgelerine yapacağımız turlarla rengarenk taş evleri ile meşhur Agiassos köyünü, seramik atölyeleri ile meşhur Mandamados’u, etkileyici Gera körfezini ve bitmeyen esintisini yaşayacak, Stratis Myrivilis’in bir dut ağacı altında oturarak romanlarını yazdığı, Anadolu ve Assos’un en güzel seyredildiği Skala Skamnia köyüne gideceğiz. Kuzeyde Molivos bölgesine yapacağımız gezimizde Anadolu manzarası eşliğinde unutulmayacak günbatımı manzaralarına imza atacağız. Akşamları Ege müzikleri eşliğinde keyifli ve uzun yemeklerin keyfini çıkarırken, gündüzleri kahve ve frappe durakları yapacağız. Ege adalarında uzman Karagöz Turizmin organizasyonuyla hem sonbahar güneşinin keyfini hem de Midilli -Lesvos adasının güzelliklerini keşfedeceğiz.Ege mavisini Lesvos adasında yaşamak için yerinizi hemen ayırın.!

Geziye dair notlar : Kişi Başı: 265 Euro_ ( Peşin ödeme/ Word karta 3 taksit/ çift kişilik odada kişi başıdır )
Fiyata dahil olan hizmetler: Tüm ulaşım; Bursa- Ayvalık- Bursa ulaşımı / Ayvalık-Midilli-Ayvalık hızlı katamaran geçişleri/ Liman vergisi / Mytilini merkezde liman bölgesinde kahvaltı dahil 3 gece konaklama/ seyahat sigortası / rehberlik / Ada merkezinde yapacağımız yürüyüş gezisi, Midilli adası içinde araçla yapacağımız geziler (1.gün Gera körfezi-Plomari bölgesi ikinci gün adanın kuzeyine Molivos-Petra bölgesine..) Fiyata dahil olmayan hizmetler : Öğle ve akşam yemekleri, (akşam yemekleri için rehberiniz grup olarak en güzel yerel mezeler ve deniz ürünleri menülerini uygun fiyata yemeniz konusunda organizasyon yapacaktır-Bu gezimizde özellikle deniz ürünleri ve farklı usulde hazırlanan ahtapot yemeklerini sizlerle buluşturmayı hedeflemekteyiz.. ) otellerde alınan extralar, müze girişleri, vize, pasaport masrafları, yurt dışı çıkış harcı, kişisel harcamalar hariçtir. Gezimizde extra tur adı altında bir organizasyon yoktur. * Gezimizde konaklayacağımız otel, gezi programı ve özel tatil dönemi olmasından dolayı katılımcı sayısı sınırlıdır. Önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir..! Hareket saati: 26 ekim cumartesi sabahı 04:30 Dönüş 29 ekim salı akşamı 22:00 / Bursa varış

SON BAŞVURU: Vizesi olan pasaportla birlikte 16 Ekim 2019 çarşamba günü saat 12:00/ Lütfen rezervasyonu son günlere bırakmayınız..!Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
265 Euro_

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet