Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
SAKIZ ADASI GEZİSİ (30 Ağustos-1 Eylül 2 gece 3 gün konaklamalı gezi)

SAKIZ ADASI GEZİSİ

30 Ağustos-01 Eylül 2019 / Ege’nin en güzel adasında masmavi günler

Zafer Bayramı Tatili Döneminde 2 gece 3 gün konaklamalı doğa & kültür gezisi
Yaz Mevsimin en güzel zamanında Ege‘nin karşı yakasına, geçmişten günümüze Anadolu’nun hemen yanı başında olan ama hep uzaktan gördüğümüz bir adaya gidiyoruz. Çeşme’den feribotla başlayacak gezimiz boyunca adanın ve Ege’nin zengin mutfağını, müzikli tavernalarını, özellikle bol ve taze deniz ürünlerini, mezelerini, kültürünü, yaşam tarzını, gece hayatını ilginç köylerini, doğasını, hareketli çarşı bölgesini keşfedecek, Osmanlı döneminin izlerini süreceğiz.  Ada’nın güneyine yapacağımız turla narenciye bahçeleri arasındaki taş konakları ile meşhur Kambos bölgesini görecek, seramik atölyeleri ile meşhur Armolia- dar sokakları ve kendine has el yapımı desenli evleri ile meşhur Pirgi, bir başka kale köy Mesta ‘yı gezerek adanın sembolü Sakız ağaçları ile tanışacağız  Merkezde hareketli çarşı bölgesini, Sakız kalesini, dar sokaklarını, Korais Kütüphanesi-Philip Argenti Etnoğrafya müzesini, Bizans müzesi olarak kullanılan camiyi ve Osmanlı dönemi çeşmelerini göreceğiz. Akşamları Ege müzikleri eşliğinde keyifli ve uzun yemeklere imza atacağız. Karagöz Turizm’in klasikleri arasındaki bu güzel rota ile yaz güneşinin keyfini çıkarırken aynı zamanda Sakız adasının güzelliklerini keşfedeceğiz. Ege mavisini Sakız adasında yaşamak için yerinizi hemen ayırın.!
Geziye dair notlar : Kişi Başı: 220 Euro_ (Çift kişilik odada kişi başı peşin ödeme fiyatıdır / Word karta 3 taksit imkanı )

Fiyata dahil olan hizmetler : Bursa- Çeşme- Bursa ulaşımı / Çeşme-Sakız-Çeşme feribot geçişleri/ Liman vergisi/ seyahat sigortası / rehberlik / Liman- otel- Liman transferleri / Sakız adası güneyine         (Kambos’tan geçerek- Pyrgi- Mesta- Armolia / Sakız ağacı yetişen bölge ) yapacağımız günlük tur / şehir merkezindeki tur, Liman bölgesinde denize sıfır konumda Kyma otelde kahvaltı dahil konaklama…

Fiyata dahil olmayan hizmetler : Öğle-akşam yemekleri, (yemekler için rehberiniz grup olarak en güzel yerel mezeler ve deniz ürünleri menülerini uygun fiyata yemeniz konusunda organizasyon yapacaktır-veya size uygun fiyata yemek yiyebileceğiniz yerleri gösterecektir ) otellerde alınan extralar, müze girişleri, vize, pasaport masrafları, yurt dışı çıkış harcı, kişisel harcamalar hariçtir. Gezimizde konaklayacağımız otel, gezi programı ve yoğun tatil dönemi olmasından dolayı katılımcı sayısı sınırlıdır. Önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir..!

LÜTFEN başvurunuzu son günlere bırakmayınız ! ! !

Hareket saati: 29 Ağustos Perşembe akşamı gece yarısından sonra, dönüş 01 Eylül pazar günü akşamı

SON BAŞVURU: Pasaportlarınızla birlikte 16 Ağustos Cuma günü saat 12:00

NOTLAR:

* Çok saatler boyu uzun yürüyüşümüz yok, kısa mesafelerde ve yavaş yürüyüşler olacak, adanın keyfini çıkarmak için serbest zamanlarımız olacak. * Yaz güneşi ısıtacağı için pamuklu giysileri tercih edin, akşamlar biraz serin olabilir, tedbirli olun. * Fotoğraf makinelerinizi, şarj aletlerinizi, pillerinizi, hafıza kartlarını, cdlerinizi, kullandığınız ilaçlarınız varsa ilaçlarınızı unutmayın. * Bütün neşenizi, heyecanınızı, merakınızı yanınıza almayı, varsa dertlerinizi, işinizi, sıkıntılarınızı, ön yargılarınızı, hepsini evde bırakmayı unutmayın ! * Yeşil pasaportu bulunan yolcular vizeden muaftır.

KAPI VİZESİ İÇİN : İki adet beyaz fonlu biometrik fotoğraf / Pasaport resimli sayfası ve Kimlik fotokopisi - Adres bilgileri PASAPORT İÇİN; Çıkış gününden itibaren en az 3 ay geçerlilik süresi olmalı En az 2 sayfası boş olmalı / Pasaportta K.K.T.C giriş kaşesi bulunmamalı *Normal pasaportu bulunan ( vizesi olmayan ) yolcuların pasaportuyla birlikte en geç 16 Ağustos gününe kadar ofisimize başvurması gerekmektedir. Kapı Vizesi ücreti 55 Euro'dur. SON BAŞVURU: Pasaportla birlikte 16 Ağustos cuma günü saat 12:00


KARAGÖZ TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Eski Aynalı Çarşı No:4 Bursa Tel: 224 2218727-2205350

Web: www.karagoztravel.com e-mail: travel@karagoztravel.comGenel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
220 Euro_

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet