Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
KOS, KALİMNOS, LEROS ADALARI GEZİSİ (12-16 Ağustos Bayram dönemi)

KOS, KALİMNOS, LEROS

12- 16 Ağustos 2019 / Ege’nin en güzel adalarında masmavi günler

Bayram Tatili Döneminde 4 gece 5 gün konaklamalı doğa & kültür & ada gezisi

Haydi sırt çantanızı alın adaları birlikte keşfedelim . Yaz mevsiminin en güzel günlerinde Ege‘nin en güzel ve turistik üç adasına gidiyoruz. Bodrum’dan hızlı katamaranla başlayacak gezimiz boyunca Dodekanisos- oniki adalar bölgesi içinde yer alan Hippokrat’ın adası, Osmanlı dönemi eserleri ile süslü KOS, Süngercilerin efsane adası KALIMNNOS ve Ege’nin huzur dolu adası LEROS ‘un mutfağını, müzikli tavernalarını, bol ve taze deniz ürünlerini, mezelerini, yaşam tarzını, gece hayatını, hareketli liman bölgelerini keşfedecek, renkli boyalı evlerle süslü sokaklarında kaybolacağız. Adaların İtalyan hakimiyeti yıllarında yapılmış ilginç binalarını, rengarenk balıkçı teknelerini görüp Ege denizinin tek yaşam tarzı olduğu Kalimnos adasında süngercilerin hikayelerini dinleyerek, ada huzurunda dinleneceğiz. Akşamları keyifli ve uzun yemeklerin keyfini çıkarırken, gündüzleri kahve ve frappe durakları yapacağız. Hayatınız boyunca göreceğiniz en temiz denizlerde deniz keyfini elbette unutmadık !.. Ege adalarında uzman Karagöz Turizm ile Kos- Kalimnos- Leros adalarının güzelliklerini birlikte keşfedelim.

Güney Ege’nin en güzel adaları , denizcilerin efsane limanları Kos, Kalimnos ve Leros sizi bekliyor...!

Hareket saati:  11 Ağustos gecesi 22:30 Dönüş 16 agustos cuma akşamı 01:00 / Bursa varış

SON BAŞVURU: Vizesi olan pasaportla birlikte 17 Temmuz 2019 çarşamba günü saat 12:00
Geziye dair notlar : Kişi Başı: 365 Euro_ ( Peşin ödeme/ World kart 3 taksit /çift kişilik odada kişi başıdır )
Fiyata dahil olan hizmetler: Tüm ulaşım; Bursa- Bodrum- Bursa ulaşımı / Bodrum- Kos- Bodrum ve Kos-Kalimnos-Leros-Kos hızlı katamaran/feribot geçişleri/ Liman vergisi / seyahat sigortası / rehberlik / Adaların merkezlerinde yapacağımız tanıtıcı geziler, Liman bölgesindeki otelimizde kahvaltı dahil konaklama..Gezi süresince Kos adasında konaklayarak Kalimnos ve Leros adalarına katamaranla günlük geziler yapacağız Fiyata dahil olmayan hizmetler : Öğle ve akşam yemekleri, otellerde alınan extralar, müze girişleri, vize, pasaport masrafları, yurt dışı çıkış harcı, kişisel harcamalar hariçtir. Eğer katılmak isterseniz akşam yemekleri için rehberiniz grup olarak en güzel yerel mezeler ve deniz ürünleri menülerini uygun fiyata yemeniz konusunda organizasyon yapacaktır, istemezseniz kendiniz arzu ettiğiniz yerde bütçenize göre yiyebilirsiniz...serbest kalabilirsiniz.

* Gezimizde konaklayacağımız otel, gezi programı ve yoğun bayram tatili dönemi olmasından dolayı katılımcı sayısı sınırlıdır. Son günlere kalmadan / Önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir..! Hareket saati: 11 Ağustos gecesi 22:30 Dönüş 16 agustos cuma akşamı 01:00 / Bursa varış

SON BAŞVURU: Vizesi olan pasaportla birlikte 17 Temmuz 2019 çarşamba günü saat 12:00

KARAGÖZ TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Eski Aynalı Çarşı No:4 Bursa Tel: 224 2218727-2205350

Web: www.karagoztravel.com e-mail: travel@karagoztravel.com
Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
365 Euro

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet