Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Frig Vadisi-Yazılıkaya- Seyitgazi ve Eskişehir (5 Mayıs pazar)

Frig Vadisi-Yazılıkaya- Seyitgazi ve Eskişehir

05 Mayıs 2019 Pazar / Frig vadisinden Eskişehir’e dolu bir gün

Haftasonu günübirlik doğa & kültür gezisi

Son dönemin gözbebeği Eskişehir gezimizin ilk durağı, belki de bir daha gitme fırsatı bulamayacağınız; Kümbet köyündeki ilginç kaya mezarı, kümbet anıt mezar ve Midas heykelini görerek başlıyoruz. Frig vadisi olarak bilinen bölgenin en etkileyici eseri yaklaşık 20 metre yüksekliğindeki Yazılıkaya- Midas anıtı en önemli durağımız olacak. Frig vadisine ait ilginç köyler ve kaya oluşumlarının arasından geçerek ulaşacağımız Yazılıkaya bölgesini yürüyerek dolaşacak, kayalara oyulmuş bitmemiş anıtı ve yolumuz üzerinde Arezastis anıtını göreceğiz. Dönüş yolumuzda kurulduğu dik yamaç nedeniyle eski çağ şatolarını andıran Seyitgazi Külliyesine uğrayacağız. Battal gazinin ilginç mezarını ve hikayesini dinledikten sonra şehir merkezine dönerek Anadolu’daki Avrupalı olarak tanımlayabileceğimiz Eskişehir’in önemli yerlerini gezecek, içinden geçen Porsuk çayının kente nasıl hayat verdiğine tanık olacağız ve üzerinde tekne gezisine katılacağız. Arzu edenlerle çiğbörek yiyerek, Atlıhan’da Lületaşı ile yapılmış el sanatı ürünlerini göreceğiz. Kurşunlu Külliyesi, Modern cam sanatları müzesi, Büyükerşen Balmumu Heykeller müzelerini ziyaret edeceğiz, restore edilmiş tarihi odun pazarı evleri ve yeni açılan müzeler .Eskişehir’in cıvıl cıvıl sokaklarında keşif için serbest zamanınız olacak.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 165 TL… ( Peşin ödeme / Word karta 3 taksit imkanı )

Fiyata Ulaşım / yolda ikramlar/ rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Öğle yemeği ve olabilecek müze girişleri hariçtir. Hareket saati: 05 Mayıs 2019 Pazar sabahı T.K.Merkezi önü: 06:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:15

SON BAŞVURU: 2 Mayıs perşembe günü saat: 12:00
Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
165 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet