Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Heybeliada – Büyükada Gezisi / 23 Nisan Aya Yorgi Günü

Heybeliada – Büyükada Gezisi / 23 Nisan Aya Yorgi Günü

23 Nisan 2019 Salı / Kadıköy’den ada Vapuru ile Heybeliada -Büyükada

Günübirlik İstanbul Adalar Kültür Gezisi

Nisan ayının en güzel günlerinde, bahar güneşinin keyfini çıkaracağınız, İstanbul’un en güzel adalarından Heybeliada ve Büyükada’yı hedeflediğimiz gezimiz İstanbul Kadıköy’den bineceğimiz ada vapuru yolculuğu ile başlayacak. Kadıköy iskelesinden ayrılan vapurumuzla hem boğazın girişi ve tarihi yarımadanın güzelliklerini seyre dalacağız. Adalara uğrayarak giden vapurumuz önce Heybeliada’ya ulaşacak. Heybeliada sokaklarında İsmet İnönü evi müzesi, Halki Palas Oteli gibi ilginç yerlere uğrayacağımız yürüyüşümüz ardından Büyükada’ya geçeceğiz. Fayton sefası, Bisiklet gezileri, Aya Yorgi tepesi ve adanın muhteşem konakları eşliğinde yapılacak yürüyüşler bizi bekliyor. Büyükada, her 23 Nisan'da farklı bir hareketliliğe bürünüyor çünkü adanın en yüksek tepesine konumlanmış Aya Yorgi Manastırı'na ismini veren Aziz Yorgi'nin isim günü ve 23 nisanda çeşitli inançlara sahip binlerce insan Aya Yorgi tepesine çıkıp dilek diliyorlar.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 165 TL …( Peşin ödeme / Word karta 3 taksit imkanı )

Fiyata Ulaşım / rehberlik / kahvaltı ikramı ve ada vapur biletleri dahildir. Bu gezide 3 kez vapur jetonu alınmaktadır. Öğle yemeği, fayton-bisiklet gezisi ve olabilecek müze girişleri yolcularımıza aittir. Hareket saati: 23 Nisan 2019 salı sabahı T.K.Merkezi önü 07:00 Doğumevi karşısı 07:15

SON BAŞVURU: 19 Nisan cuma günü saat:12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
165 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet