Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kızkulesi- Boğaz turu-Kuzguncuk-Beylerbeyi-Oyuncak Müzesi (20 ocak pazar)

Kızkulesi- Boğaz turu-Kuzguncuk-Beylerbeyi-Oyuncak Müzesi

20 Ocak 2019 Pazar / Kızkulesi- Kuzguncuk-Beylerbeyi- Boğaz Turu- Oyuncak Müzesi

Haftasonu günübirlik İstanbul kültür gezisi

Karagöz Turizm klasiği İstanbul rotalarımıza devam ediyoruz.. Gezimiz İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan meşhur Kız kulesi ile başlayacak. İstanbul’un simgelerinden kız kulesine tekne ile geçerek tarihi yarımadayı ve İstanbul boğazını seyredeceğiz, çay keyfi yapacağız. Daha sonra Üsküdar iskelesine giderek İstanbul boğazının güzelliklerini göreceğimiz tekne gezisine katılacağız. Boğaz turumuz ardından Üsküdar, Paşalimanı ile Beylerbeyi arasında bir vadide kurulmuş, birçok dizi ve filme plato olmuş Kuzguncuk’a uğrayacağız. Tarihi evleri huzurlu ortamı ve farklı dinlere ait ibadethaneleri ile dikkat çeken Kuzguncuk sokaklarında yürüyüş yaptıktan sonra Beylerbeyi ’ne geçiyoruz . Arzu eden misafirlerimizle Osmanlı döneminde yazlık saray olarak kullanılan Beylerbeyi sarayını geziyoruz, öğle yemeği molamızı Beylerbeyi iskelesinde vereceğiz. Öğleden sonra son molamız, sizi çocukluk yıllarınıza götürecek Sunay Akın’ın Oyuncak Müzesi olacak. Müzede geçireceğimiz keyifli anlar sonrası Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz..

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 145 TL ... (peşin ödeme içindir/taksit için sorunuz)

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Fiyata öğle yemeği, Kız kulesi geçiş bileti, boğaz turu ve müze girişleri dahil değildir.  Hareket saati: 20 Ocak 2019 Pazar sabahı T.K.M önü: 07:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:15

SON BAŞVURU: 17 Ocak Perşembe günü saat:12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
145 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet