Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Safranbolu-Kastamonu-İnebolu ve İstiklal Yolu (27-28-29 Ekim dönemi)

29 Ekim Tatil Döneminde;

SAFRANBOLU- KASTAMONU- İNEBOLU ve İSTİKLAL YOLU

27-28-29 Ekim 2018 / Safranbolu Kastamonu İnebolu Kasabaköy Yörükköy Rotası

Bayram Tatili 2 gece 3 gün Konaklamalı Doğa & Kültür Gezisi

Sonbaharın en güzel günlerinde doğal güzellikler ve tarih dolu farklı bir rota için Batı Karadeniz’e Gidiyoruz. Gezimiz kapsamında ilk gün Bursa’dan hareketle müze kent Safranbolu’ya varıyoruz. Safranbolu’nun tarihi evlerini, sokaklarını gezerek Cinci hanı, Arasta, Kaymakamlar Konağı, Hıdırlık tepesi, Eski Hükümet Konağı ve saat kulesini ve çarşı bölgesini göreceğiz. Öğle yemeği molası ve Safranbolu lokumu tadımı ardından Kastamonu’ya devam ediyoruz. Kastamonu’ya Eflani, Daday (ahşap evler ve el sanatları müzesi) ve Kasaba köyünü görerek gideceğiz. Kasaba köyü gezimizin en ilginç duraklarından olacak; zira Kasaba Köyü'nde 14'üncü yüzyılda hiç çivi kullanılmadan yapılan sanat eseri Mahmut Bey Camiini göreceğiz.Konaklama Kastamonu’da.. Kastamonu’daki ilk günümüzde rotamızı kuzeye çevirip Küre dağlarını aşarak, Karadeniz kıyısında Kurtuluş savaşımızın önemli ilçesi, İstiklal savaşı madalyalı İnebolu’ya gidiyoruz. İnebolu’dan Ankara’ya uzanan yol İstiklal yolu olarak bilinir. Atatürk’ün meşhur şapka nutkunu verdiği İnebolu Türk ocağı binası, İnebolu denk kayığını, bordo beyaz boyalı ahşap evlerini göreceğimiz doğası güzel İnebolu’da geçireceğimiz zaman ve öğle yemeği molası ardından tekrar Kastamonu’ya dönüyoruz . Gezimizin son günü Kastamonu şehir merkezinde Liva Paşa Konağı Müzesi, Kastamonu Kalesi, Cumhuriyet Meydanı ve Saat Kulesi, Eski Kastamonu Evleri, Kastamonu Ahşap El Sanatları Merkezi'ni görüyor ve şehrin hareketli çarşı bölgesini keşfediyoruz. Öğlen saatlerinde Kastamonu’dan ayrılıyoruz ve Öğle yemeği molamızı gözleme ve baklavanın en lezzetli yapıldığı yer olarak bilinen Yörük Köy’de alıyoruz. Bursa’ya dönüşümüz Karabük Bolu üzerinden..
Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 660 ( peşin ödeme fiyatıdır / taksit için sorunuz )

Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Kastamonu’da 2 gece, , açık büfe kahvaltı ve kaldığımız şehirlerde yöresel lezzetlerin tadına bakacağımız akşam yemekleri dahildir. Öğle yemekleri ve olabilecek müze girişleri hariçtir. Kastamonu’da konaklayacağımız otel: Mütevelli otel dir.Hareket saati: 27 Ekim 2018 Ctesi sabahı T.K.M önü saat 05:45 Doğumevi karşısı: 06:00

SON BAŞVURU: 22 Ekim Pztesi günü saat 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
660 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet