Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Karadeniz Kıyısından Ege’ye “Trakya Gezisi” (27-28-29 Ekim dönemi)

29 Ekim tatil Dönemi…

KARADENİZ KIYISINDAN EGE'YE "Trakya Gezisi"

27-28-29 Ekim 2018  / Vize- İğneada- Kırklareli- Edirne- Enez –Saros Körfezi- Gelibolu

Bayram tatili dönemi 2 gece 3 gün konaklamalı kültür gezisi

Trakya’nın sizler için seçtiğimiz güzel noktalarını göreceğimiz bu gezimizde sabah erken saatte Bursa’dan yola çıkarak önce rotamızı Karadeniz’e çevireceğiz. Sonbaharda muhteşem doğal güzelliği ile büyüleyen Istranca dağlarını geçerek Longoz Ormanları ile meşhur İğneada  ile başlıyoruz..İğneada Longozunu tanıyıp, sonbahar renklerine bürünmüş ormanda yürüyüş yapacak akşam yemeğimizde deniz kenarında, taze tutulmuş balıkların tadına bakıp, uzun İğneada kumsalının, Karadeniz’in keyfini çıkaracağız. Gezimizin ikinci günü Kırklareli merkezde Yayla Mahallesine çıkarak son yıllarda restore edilen eski evleri ve ilginç müzeleri göreceğiz. Atatürk’ün Selanik’te doğduğu evin birebir aynısını ziyaret edeceğiz, Türkiye, Yunanistan, Karadağ ve Bulgaristan’ın ortak kültürel değerlenin sergilendiği Ali Rıza Efendi Kültür evini, Eski Türk Ocağı binası- günümüzde Kırklareli yaşam kültürünü anlatan Etnoğrafya evini göreceğiz. Kasaplar arasında meşhur köftecilerde öğle yemeği molası vereceğiz..Öğleden sonra Trakya’nın incisi Edirne’ye geçiyoruz. Edirne’de günün en güzel saatlerinde Yunanistan ile sınırımız olan Karaağaç-Pazarkule bölgesine giderek, günümüzde Trakya Üniversitesi rektörlük binası olan eski tren istasyonu binasını, Lozan antlaşması anıtını göreceğiz ve Edirne ve Selimiye Camiinin en güzel manzarasının izlenebildiği Tunca, Arda ve Meriç Nehirleri üzerindeki köprüleri gezeceğiz. Akşam yemeğimiz Meriç nehri kenarında yiyeceğiz.. Ertesi gün otelimize yürüme mesafesinde olan Alipaşa çarşısı, Selimiye Camii, Muradiye Camii, Üç şerefeli Camii, Eski Camiyi, görecek daha sonra aracımızla II.Beyazıt Külliyesi ve sağlık müzesi, Tunca nehrinin iki kolu arasında bir ada olan Sarayiçi’ne (Kırkpınar) gideceğiz. gezimizin son günü Uzunköprü- Keşan üzerinden geçip Meriç Nehrinin Ege’ye döküldüğü noktada bulunan tarihi Enez kasabasına gideceğiz... Gelibolu’da vereceğimiz akşam yemeği molası ardından Gelibolu-Lapseki feribot geçişi ile Bursa’ya doğru yapacağımız yolculuğumuzla gezimiz son bulacak.
Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 660 TL ( peşin ödeme fiyatıdır / taksit için sorunuz )

Fiyata ulaşım/ feribot geçişleri / rehberlik / yolda ikramlar/ ilk gün sabah kahvaltısı ikramı/ Kalacağımız otelde oda kahvaltı konaklama ve akşam yemekleri dahildir. Öğle yemekleri ve olabilecek müze girişleri hariçtir. Kırklareli’de; Lozengrad veya Royal bilgiç Otel, Edirne merkezde Park otel veya Efe otel’de konaklama..Hareket saati: 27 Ekim 2018 Ctesi sabahı TKM önü 06:00  Doğumevi karşısı otobüs durağı 06:15

SON BAŞVURU: 22 Ekim pztesi günü saat: 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
660 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet