Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Abant Gölü –Mudurnu- Göynük -Taraklı Gezisi (21 Ekim pazar)

ABANT GÖLÜ- MUDURNU- GÖYNÜK- TARAKLI GEZİSİ

21 Ekim 2018 Pazar /  İznik- Taraklı- Mudurnu -Göynük –Çubuk Gölü- Bolu Abant Gölü

Haftasonu Günübirlik Doğa & Kültür gezisi

Sonbahar yapraklarının dökülmeye başladığı ve doğanın renklerinin en güzel yaşandığı rotalardan olan gezimizde rotayı önce Bolu dağına çeviriyoruz ve muhteşem manzaralar sunan meşhur Abant gölü ile başlıyoruz. Abant gölü çevresinde aracımızla ve yürüyerek gezecek, kahve molası vereceğiz. Öğle yemeğimizi ahşap evleri ve el sanatları çarşısı ile meşhur Mudurnu’da alıyoruz. Rotamız boyunca sonbahar renklerini yaşayacağımız gezide Göynük öncesinde Çubuk gölüne uğrayıp bir film için hazırlanmış ilginç yel değirmenlerini göreceğiz. Öğle yemeği molası ardından tarih kokan sokakları, sivil mimarlık örneği ahşap evleri, yerel lezzetleriyle dikkat çeken Göynük ve Taraklı rotasını takip edeceğiz. Sivil mimari örneği evleri, saat kulesi ve el dokuma örtmeleri ile meşhur Göynük’e uğrayıp, yeşillikler içinde, evleri ve ahşap kaşıkları ile meşhur Taraklı ‘da mola vereceğiz. Dönüş yolumuz üzerinde Mekece’de meşhur kaymaklı-tahinli kabak tatlısı molası verip İznik üzerinden Bursa’ya varıyoruz..

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 145 TL (peşin ödeme içindir)

Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım/ rehberlik / yol ikramları / sabah kahvaltısı ikramı/ çay molası / milli park girişleri dahildir. Öğle yemeği hariçtir, öğle yemeğinde Mudurnu’da yöresel yemekler yapan bir lokanta tercih edilecektir. Hareket saati: 21 Ekim 2018 Pazar sabahı TKM önü 06:15  Doğumevi karşısı otobüs durağı 06:30

SON BAŞVURU: 18 Ekim perşembe günü saat: 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
145 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet