Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
KAPADOKYA Gezisi

Kapadokya bölgesinin kalbi Ürgüp’te konaklayacağımız gezimizde Hacı Bektaş Veli''nin dergahı ve türbesi, Balım Sultan Türbesi,  Gülşehir Açık Hava Müzesi, Mantar peri bacaları, Delikli Kaya, Üç güzeller (meşhur 3 peribacaları) Zelve, Paşabağları, Avanos (çanak-çömlek atölyeleri), Mustafapaşa (Sinasos-ilk Asmalı Konak) Yöreye özel Şarap fabrikası ve mahzenleri, Halı atölyesi, Göreme ve Göreme açık hava müzesi-kaya kiliseleri, Çavuşin, Orta hisar, Uçhisar, muhteşem manzarası ile avcılar vadisi, ve Kaymaklı yeraltı şehri, Ihlara Vadisi...Ürgüp ve Göreme şehir merkezlerinde serbest zaman... Arzu edenlerle muhteşem bir balon seyahati tecrübesi yaşayacak; Kapadokya’da kayalara oyulmuş bir mekanda Türk gecesi eğlencesine katılacağız.

* Gezi kapsamında Kapadokya Balon Turu ‘na katılmak isteyenler onceden rezervasyon yaptırmalıdır...! Balon Turu ücreti için sorunuz...
* Gezi kapsamında bir akşam Ürgüp yöresinin en seçkin Restaurant&Kulübünde isteyenlerle akşam yemeği sonrası Türk gecesi organizasyonuna katılıyoruz.Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet