Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Yalova Termal -Heybeliada – Büyükada Gezisi (9 Eylül pazar)

YALOVA TERMAL -HEYBELİADA-BÜYÜKADA GEZİSİ

09 Eylül 2018 Pazar / Yalova Termal  Heybeliada -Büyükada Gezisi

Haftasonu Günübirlik İstanbul Adalar Kültür Gezisi

Yaz güneşinin keyfini çıkaracağımız, 2018 yılının son Büyükada seferi..İstanbul’un en güzel adalarından Heybeliada ve Büyükada’yı hedeflediğimiz gezimiz öncesi sabah çayımız için dev ağaçların gölgesinde saklı Termal bölgesine gidiyoruz.. Daha sonra Yalova iskelesinden bineceğimiz tekne ile ada yolculuğumuz başlayacak. Dinlendirici deniz yolculuğumuz sonunda önce Heybeliada’ya ulaşacağız. Heybeliada sokaklarında İsmet İnönü evi müzesi, Halki Palas Oteli, Aya Nikola kilisesi, Aya Paraskevi ayazması, Hüseyin Rahmi Gürpınar evi gibi ilginç yerlere uğrayacağımız yürüyüşümüz ardından Büyükada’ya geçeceğiz. Fayton sefası, Bisiklet gezileri, Aya Yorgi tepesi ve adanın muhteşem konakları eşliğinde yapılacak yürüyüşler bizi bekliyor. Arzu edenler yakın zamanda açılan Adalar müzesine de gidebilir.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 145 TL …(peşin ödeme fiyatıdır)   Fiyata Ulaşım / rehberlik / kahvaltı ikramı ve ada vapur biletleri dahildir. Bu gezide 3 kez vapur bileti alınmaktadır. Öğle yemeği, fayton-bisiklet gezisi ve olabilecek müze girişleri yolcularımıza aittir. Hareket saati: 09 Eylül pazar sabahı T.K. Merkezi önü 07:30 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:45

SON BAŞVURU: 06 Eylül perşembe günü saat:12:00 Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız!Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
145 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet