Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Polonezköy-Şile-Ağva Gezisi (29 nisan pazar)

POLONEZKÖY-ŞİLE-AĞVA GEZİSİ

29 Nisan 2018 Pazar / Polonezköy’den Ağva’ya yeşillikler içinde yolculuk…

Günübirlik doğa & kültür gezisi

Bursa’dan erken saatte hareketle önce İstanbul’un oksijen depolarından biri Polonezköy-Adampol 'a gideceğiz. Polonezköy'ün yeşillikleri arasında kaybolacağımız yürüyüşümüzde Madam Zosia adına düzenlenmiş küçük müzeyi gezip, köyün kuruluş hikayesini dinleyecek ve çay molası vereceğiz. Polonezköy sonrası rotamızı İstanbul’un Karadeniz kıyısındaki tek ilçesi, deniz feneri-dokumaları ve bezi ile meşhur Şile’ye çeviriyoruz. Muhteşem manzaralarla dolu Şile, öğle yemeği molamızı vereceğimiz durağımız olacak. Tepeden Şile liman bölgesini, ilginç kayalıkları, meşhur deniz Fenerini ziyaret edeceğiz..Günün en güzel saatlerini akşam üzeri Ağva’da geçirip, Göksu üzerinde tekne turuna katılarak yeşillikler içinde esintili ve keyifli anlar geçireceğiz. Bursa’ya güzel manzaralı küçük köyler arasından yapacağımız yolculukla, Kandıra üzerinden döneceğiz.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 145 TL... (Word karta 3 taksit)

Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım / ikramlar / rehberlik / yolda kahvaltı ikramı, Ağva’da tekne turu dahildir. Fiyata dahil olmayan hizmetler: Öğle yemekleri ve olabilecek müze girişi. Hareket saati: 29 Nisan pazar sabahı T.K.M önü 06:30 Doğumevi karşısı: 06:45

SON BAŞVURU: 26 Nisan perşembe günü saat:12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
145 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet