Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Haydarpaşa- Kadıköy- Moda Yürüyüş Gezisi (7 Ocak pazar)

Haydarpaşa- Kadıköy- Moda Yürüyüş Gezisi

07 Ocak 2018 Pazar / Kadıköy –Bahariye Caddesi-Barış Manço Evi-Moda iskelesi

Haftasonu Günübirlik İstanbul Kültür Gezisi

Bursa’dan ilk defa düzenlenen yine farklı bir İstanbul rotasına imza atıyoruz. İstanbul’un Anadolu yakasında daha önce hiç gezilmemiş sokak ve mekanları gezeceğimiz rotamız Haydarpaşa Tren Garı ile başlayacak. Haydarpaşa Tren Garı ve İskelesini gördükten sonra Kadıköy iskele meydanında bulunan önemli yapılar; HaldunTaner Tiyatrosu, Kadıköy İskelesi, Kadıköy Şehr Emaneti Dairesi ‘ni göreceğiz. Sultan III. Mustafa İskele Camii ziyaretimiz ardından Kadıköy çarşı içinde yer alan eski ticarethaneleri (Baylan - Hacı Bekir gibi) görüp bölgedeki önemli ibadethaneler; Surp Takavor Ermeni Kilisesi,  Azize Euphemia Kilisesi, Osmanağa Camiini göreceğiz.Bölgenin büyük ibadethanelerinden Aya Triada Kilisesi, eski taş evler, Meşhur Süreyya sineması (Operası),Rex sineması, Bahariye caddesi ve tramway, Kadıköy’ün sembolü Boğa Heykeli, Surp Levon Kilisesi, Notre Dame de L'Assomption (Fransız Kilisesi) Anglikan Kilisesi ile devam edecek gezimiz Barış Manço Evi (Müzesi),  Mahmut Muhtar Paşa Konağı (Kadıköy Kız Lisesi) ve diğer sivil mimari örnekleri-Mimar Pappa’nın bölgede yaptığı taş binalar ile sahilde Koço – Aya Katerini ayazması ve gün batımında Moda iskelesinde vereceğimiz çay molası ile son  bulacak.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 135 TL...( Word karta 3 taksit)

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Fiyata öğle yemeği, Olabilecek müze girişleri dahil değildir. Gezi programında yer alan bazı mekanlar duruma göre dışarıdan görülecektir. – Yürüyüş gezisidir, katılımcı sayısı sınırlıdır..!Hareket saati: 07 Ocak 2018 Pazar sabahı T.K.Merkezi önü : 07:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:15

SON BAŞVURU: 04 Ocak perşembe günü saat: 12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
135 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet