Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Maşukiye- Sapanca ve Kartepe (23 Aralık ctesi)

Maşukiye- Sapanca ve Kartepe

23 Aralık 2017 Ctesi / Maşukiye-Kartepe-Sapanca Gölü Gezisi

Haftasonu günübirlik doğa & kültür gezisi

Gezimiz öncelikle kuşbakışı İznik gölünü ardından İzmit körfezini ve yeni Osmangazi köprüsünü kuşbakışı  seyredebileceğimiz Boyalıca-Karamürsel / yoluyla başlayacak. Kızderbent köyünde kahvaltı molası vereceğiz.Son dönemde adını duyuran yeni kış sporu ve kayak merkezi Kartepe’de kar manzarasının keyfini çıkaracağımız bu gezide önce Kartepe’nin keyfini çıkarmak üzere yola çıkacağız. Kartepe’de serbest zamanın ardından Maşukiye ’de mola vereceğiz. Öğle yemeğini Maşukiye’de aldıktan sonra Sapanca gölü kenarına ineceğiz ve akşam üzeri vereceğimiz çay&kahve molası ardından Bursa’ya dönüyoruz.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 125 TL ...(peşin ödeme içindir) Fiyata Ulaşım / rehberlik / kahvaltı ikramı  dahildir. Öğle yemeği hariçtir, Maşukiye bölgesinde yer alan meşhur alabalık restaurantlarında katılmak isteyenlerle organize edilecektir..   Hareket saati: 23 Aralık ctesi sabahı TKM önü: 07:30 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:45

SON BAŞVURU: 20 Aralık çarşamba günü saat:12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
125 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet