Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Abant Gölü –Mudurnu- Göynük -Taraklı Gezisi (26 Kasım pazar)

Abant Gölü –Mudurnu- Göynük -Taraklı Gezisi

26 Kasım 2017 Pazar /  İznik- Taraklı- Mudurnu -Göynük –Çubuk Gölü- Bolu Abant Gölü Rotası

Haftasonu Günübirlik Doğa & Kültür gezisi

Sonbahar yapraklarının dökülmeye başladığı ve doğanın renklerinin en güzel yaşandığı rotalardan olan gezimizde rotayı önce Bolu dağına çeviriyoruz ve muhteşem manzaralar sunan meşhur Abant gölü ile başlıyoruz. Abant gölü çevresinde aracımızla ve yürüyerek gezecek, kahve molası vereceğiz. Öğle yemeğimizi ahşap evleri ve el sanatları çarşısı ile meşhur Mudurnu’da alıyoruz. Rotamız boyunca sonbahar renklerini yaşayacağımız gezide Göynük öncesinde Çubuk gölüne uğrayıp bir film için hazırlanmış ilginç yel değirmenlerini göreceğiz. Öğle yemeği molası ardından tarih kokan sokakları, sivil mimarlık örneği ahşap evleri, yerel lezzetleriyle dikkat çeken Göynük ve Taraklı rotasını takip edeceğiz. Sivil mimari örneği evleri, saat kulesi ve el dokuma örtmeleri ile meşhur Göynük’e uğrayıp, yeşillikler içinde, evleri ve ahşap kaşıkları ile meşhur Taraklı ‘da mola vereceğiz. Dönüş yolumuz üzerinde Mekece’de meşhur kaymaklı-tahinli kabak tatlısı molası verip İznik üzerinden Bursa’ya varıyoruz..

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 145 TL (peşin ödeme içindir)

Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım/ rehberlik / yol ikramları / sabah kahvaltısı ikramı/ çay molası / milli park girişleri dahildir. Öğle yemeği hariçtir, öğle yemeğinde Mudurnu’da yöresel yemekler yapan bir lokanta tercih edilecektir. Hareket saati: 26 Kasım 2017 Pazar sabahı TKM önü 06:15 Doğumevi karşısı otobüs durağı 06:30

SON BAŞVURU: 22 Kasım çarşamba günü saat: 12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
145 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet