Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Mudurnu -Bolu- Abant- Yedigöller Rotası (11-12 Kasım )

Mudurnu -Bolu- Abant- Yedigöller Rotası

11-12 Kasım 2017 Ctesi-Pazar / Taraklı- Göynük- Mudurnu- Bolu -Abant- Yedigöller

Haftasonu 2 gün 1 gece Konaklamalı Doğa Gezisi
Batı Karadeniz’e ve dağlarına sonbahar geldi, Bolu bölgesinin doğal güzelliklerine dair herşey bu rotamızda..!  Sonbahar renklerinin en güzel yaşandığı Bolu –Abant-Yedigöller bölgesinde gerçekleşecek gezimiz sabah İznik gölü kenarında vereceğimiz kahvaltı molası ile başlayacak. İznik gölünde doğan güneşi seyrettikten sonra tarih kokan sokakları, sivil mimarlık örneği ahşap evleri ve cumartesi günleri kurulan hareketli yerel pazarları ile dikkat çeken Taraklı- Göynük ve Mudurnu rotasını takip edeceğiz. Yeşillikler içinde, evleri ve ahşap kaşıkları ile meşhur Taraklı ‘da vereceğimiz kısa molanın ardından evleri, saat kulesi ve el dokuma örtmeleri ile meşhur Göynük’e gidiyoruz. Öğle yemeğimizi cumartesi günleri yörenin en büyük pazarı kurulan, el sanatları çarşısı ile meşhur Mudurnu’da alıyoruz. Günü Abant gölü ile noktalayacağız. Göl çevresinde yapacağımız dinlendirici turumuz ve kahve molası sonrası Bolu’da otelimize yerleşiyoruz. Pazar sabahı otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Yedigöller bölgesi yolculuğumuz başlayacak. Sonbahar renklerinin dansına ve güzel doğa manzaralarına tanıklık edeceğimiz yolculuğumuz sırasında Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl ‘ü göreceğiz. Sonbahar renkleriyle meşhur Yedigöllerde fotoğraf çekmek ve yürüyüş için serbest zamanlarımız olacak.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 385 TL... (peşin ödeme içindir/Taksit için sorunuz)

Fiyata dahil olanlar: Ulaşım / seyahat sigortası/ rehberlik/ yolda kahvaltı ve ikramlar / milli park girişleri / kalacağımız otelde kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama. Otelimiz Bolu’nun en yeni oteli; Karpalas oteldir.. web: https://karpalas.com/Fiyata dahil olmayanlar: Öğle yemekleri, otelde ve akşam yemeğindeki extralarınız. * Bu geziye katılımcı sayısı Yedigöller yoluna gidecek araç açısından sınırlıdır, büyük otobüs ile gidilmemektedir. Hareket saati: 11 Kasım Cumartesi sabahı T.K. Merkezi önü 05:45 Doğumevi karşısı. 06:00

SON BAŞVURU: 8 kasım Çarşamba saat: 12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
385 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet