Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Bozcaada Gezisi ve 8.Yerel Tatlar Şenliği (23-24 Eylül 2017 ctesi pazar)

Bozcaada Gezisi ve 8.Yerel Tatlar Şenliği

23-24 Eylül 2017 Ctesi-Pazar / Esintisi hiç bitmeyen adada haftasonu keyfi

Haftasonu 2 gün 1 gece konaklamalı doğa & kültür gezisi

Bozcaada’nın keyfi en güzel eylül ayında çıkar, adaya gideceğimiz bu hafta sonunda ayrıca her sene düzenlenen yerel tatlar şenliğinin 8.si gerçekleşiyor. Muhteşem denizi ve havasıyla ziyaretçilerini her zaman cezbeden Bozcaada’da adanın vazgeçilmezleri ayazma plajı & deniz keyfi, sakinlik-huzur sizi bekliyor. Bozcaada kalesi, renkli çiçeklerle süslü şirin sokaklar, eski taş evler, şaraphaneler, güneşi uğurladığımız rüzgar enerji santrali duraklarımız olacak. Ayrıca arzu edenlerle üzüm bağları arasındaki yürüyüş rotamızla Ege havasını derin derin içimize çekerek, adada yetişen üzüm elitlerini yerinde göreceğiz.. Merkezdeki şarap tadım dükkanlarında üzümün işlenişi, hazırlanışı ve saklanması hakkında bilgi sahibi olacağız.. Ada gezisinin ardından her zamanki gibi limanda güzel bir aksam yemeği bizleri bekliyor. Aksam yemeğinden sonra adada gecenin keyfini yaşıyoruz. Üzüm bağları arasında huzur dolu bir noktada konaklayacağımız bağ evlerinde adanın esintisi ve sakinliğinin de keyfini çıkaracağız. Mayonuzu unutmayın, deniz sıcaklığı eylül ayında idealdir! Bir Karagöz Turizm klasiği Bozcaada gezimizde buluşmak üzere..

Geziye dair notlar : Kişi Başı: 375 TL... (peşin ödeme fiyatıdır/ taksit için sorunuz)

Fiyata dahil olanlar: Ulaşım / feribot geçişleri/ yolda kahvaltı ikramı /ikramlar / seyahat sigortası/ rehberlik / kahvaltı dahil konaklama/ Bozcaada limanda balık menüsü akşam yemeği... Fiyata dahil olmayan hizmetler: Öğle yemekleri, otelde ve akşam yemeğindeki extralarınız ve olabilecek müze girişleri hariçtir. Konaklama : Aya Yorgi Evleri Bağ evleri veya Latife Hanım Konağı Geziye katılımcı sayısı sınırlıdır, önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir..!   Hareket saati: 23 Eylül ctesi sabahı TKM önü 05:45 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:00 Tahmini Dönüş pazar akşamı 22:30. ( Hareket saati gemi tarifesine göre değişebilir lütfen sorunuz. )

SON BAŞVURU: 20 Eylül çarşamba günü saat 12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
375 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet