Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Çeşme & Alaçatı Gezisi
Esintisi hiç bitmeyen Çeşme yarımadasında bir hafta sonu...farklı bir gezi programı ile adım adım Çeşme ve çevresini keşfedeceğiz.Hareketli çarşısı, eski evleri, Osmanlı ve Rum kültürünün izleri ile yoğrulmuş tarihi Çeşme merkezi, Dalyanköy, Ilıca, Şifne, Ildır, ve muhteşem manzarası ile size Assos’u hatırlatacak Antik ERYTHRAI Kentinde günbatımı, Dünya’nın sörf cenneti, eski taş evleri, dar sokakları, sizi hayal alemine götürecek atmosferi ile turizmin yeni parlayan yıldızı ALAÇATI. Ege’nin esintisi ile birlikte Sakız adasına karşı güzel bir akşam yemeği sizi bekliyor. Deniz keyfi için mayolarınızı unutmayın-Deniz keyfimiz Aya Yorgi koyunda Solo Mare Beach Club’ta... ! * Unutmayın Ege’nin Denizi ve Havası Eylül’de Bir Başka Güzeldir...


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet