Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Polonezköy-Cam Ocağı-Şile-Ağva, Akçakese koyu (özel rota 5 mart pazar)

Polonezköy-Cam Ocağı-Şile-Ağva, Akçakese koyu (özel rota)

05 Mart 2017 Pazar / Polonezköy’den Ağva’ya...

Haftasonu günübirlik doğa & kültür gezisi

Bursa’dan erken saatte hareketle önce İstanbul’un oksijen depolarından biri Polonezköy-Adampol 'a gideceğiz. Polonezköy'ün yeşillikleri arasında kaybolacağımız yürüyüşümüzde Madam Zosia adına düzenlenmiş küçük müzeyi gezip çay molası vereceğiz. Daha sonra ülkemizde alanında tek Öğümce köyünde bulunan Cam Ocağına gidiyoruz. ( http://www.camocagi.org ) Cam atölyesini gezip, sanat hakkında bilgi alıyoruz, gösteri izliyoruz. İstanbul’un Karadeniz kıyısındaki tek ilçesi Şile’nin meşhur deniz fenerine uğrayıp birçok filme doğal plato olmuş ağlayan kayaların, Şile kalesinin ve liman bölgesininin muhteşem manzarasını seyrediyoruz. Dokumaları ve şile bezi ile meşhur kentte öğle yemeği molası veriyoruz. Ağva’ya doğru dev ağaçların süslediği sahil yolundan devam ederken ahşap mimarisi ile ön plana çıkan tipik karadeniz mimarisine sahip evleri görecek, bölgenin en büyük ve doğal kayalıkları ile meşhur, bir çok video klibin çekildiği Akçakese koyunda mola vereceğiz. Günün en güzel saatlerini akşam üzeri Ağva’da geçirip, Göksu üzerinde esintili ve keyifli tekne turuna katıldıktan sonra Bursa’ya Kandıra üzerinden hareket edeceğiz.( Bu gezide ziyaret edeceğimiz cam atölyesi ve farklı rotamız nedeniyle küçük araç kullanılacağından geziye katılımcı sayısı sınırlıdır.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 135 TL... (peşin ödeme fiyatıdır)

Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım / ikramlar / rehberlik / yolda kahvaltı ikramı ve yol ikramları Fiyata dahil olmayan hizmetler: Öğle yemekleri, tekne turu ve olabilecek müze- Cam atölyesi girişi harictir. ( Tekne turu gruplar halinde yapılmaktadır ve sayıya göre kişi başına 5 veya 6 TL düşmektedir. ) Hareket saati: 05 Mart pazar sabahı T.K.M önü 06:15 Doğumevi karşısı: 06:30

SON BAŞVURU: 02 Mart perşembe saat:18:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
135 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet