Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Foça – Bergama Gezisi
Egenin şirin Balıkçı kasabası, doğal güzelliği ve sakinliği ile Foça’da unutamayacağınız bir haftasonu sizi bekliyor. Foça’ya adını veren Fok Balıklarının yaşadığı Siren kayalıklarına yapacağımız tekne turu sırasında denize girme şansımız da olacak. Denizle kucaklaşan dar sokaklara sıralanmış tarihi taş evleri ile Eski Foça’da konaklayacağımız gezimiz sırasında ayrıca Yeni Foça’ya uğrayacak, bölgenin şirin köyü yamaca yaslanmış, taş evleri ile Kozbeyli’de dibek kahvesi molası vereceğiz. Ege’ nin önemli antik kenti Bergama’yı gezerken batının sıcaklığı ile şirin Anadolu kasabası atmosferi sizi saracak, Antik Bergama kentinin Akropolisi, konumu ve muhteşem manzarasıyla sizi büyüleyecek. Bergama yakınlarında bulunan ve yakın gelecekte Yortanlı Barajı suları altında kalacak olan Allianoi Antik kentinin kurtarılmaya çalışılan kalıntılarına şahit olan son insanlardan olacaksınız. www.allianoi.org


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet