Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Safranbolu Abant ve Gölcük Gölleri Gezisi (17-18 Aralık ctesi/pazar)

Safranbolu Abant ve Gölcük Gölleri Gezisi

17-18 Aralık 2016 Ctesi / Pazar Abant Gölü Gölcük Gölü Safranbolu Yörükköy

Hafta Sonu 1 gece 2 gün Konaklamalı Doğa&Kültür Gezisi

Müze Kent Safranbolu, Yörükköy ve Bolu dağlarının doğa harikası gölleri Abant ve Gölcük’ü hedeflediğimiz gezimiz kapsamında ilk gün öğle yemeğimizi  küçük Safranbolu olarak adlandırılan, gözleme ve baklavanın en lezzetli yapıldığı yer olarak bilinen Yörük Köy’de alacağız. Öğle yemeği molası ardından her mevsim popüler Safranbolu’nun tarihi evlerini, sokaklarını gezerek Cinci hanı, Arasta-közde kahve keyfi, Kaymakamlar Konağı, Hıdırlık tepesi, Eski Hükümet Konağı ve saat kulesini, çarşı bölgesini görüyoruz ve akşam yemeği için otelimize dönüyoruz. Safranbolu’da odun sobası -şömine keyfi yapacağımız geleneksel konaklarda konaklayacağız. Yöresel yemeklerin tadına bakacağımız akşam yemeğimiz ardından isteyenlerle meşhur Safranbolu lokumu yapan dükkanda Safranbolu hakkında bir tanıtım filmi seyrediyoruz. Sabah kalktığımızda bizi Safranbolu yakın çevresine bir yolculuk bekliyor. Kristal terasa uğrayarak muhteşem İncekaya kanyonunu seyrediyoruz, ülkemizin 4. Büyük mağarası; Bulak mencilis mağarasını geziyoruz, etkileyici mimarisi ile incekaya su kemerini görüyoruz. Öğlene doğru Safranbolu’dan ayrılarak rotamızı Bolu’ya Gölcük gölüne çeviriyoruz. Gölcük gölünde vereceğimiz mola ve yürüyüş sonrası gezimizin son durağı tabiat harikası Abant gölüne gidiyoruz. Abant gölü çevresinde aracımızla ve yürüyerek gezecek, belki de güzel kar manzarası eşliğinde kahve molası vereceğiz..

Geziye dair notlar:Kişi başı katılım ücreti: 335 TL… (peşin ödeme fiyatıdır)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / yolda kahvaltı ikramı /seyahat sigortası / Abant ve Gölcük giriş ücretleri / Safranbolu merkezde kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama ve yolda ikramlar dahildir. Öğle yemekleri, yoldaki yemekler olabilecek müze girişleri harictir.Hareket saati: 17 Aralık 2016 Ctesi sabahı T.K.M önü saat 05:45 Doğumevi karşısı: 06:00

SON BAŞVURU: 14 Aralık çarşamba günü saat 18:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
335 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet