Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Edirne – Kıyıköy Gezisi Trakya Rotası ; Kıyıköy- Kırklareli- Edirne Gezisi
Yolumuz üzerinde Çerkezköy, Saray ve, Kıyıköy ; Kıyıköy Kalesi, Aya Nikola Manastırı... Vize ; Tarihi Vize Kalesi, Küçük Ayasofya Kilisesi, Pınarhisar ve Kırklareli ; Tarihi Evleri ile meşhur Yayla mahallesi, Tarihi Tren İstasyonu...Arasta (Çarşı), Hızırbey Hamamı, Kırklar Anıtı. Edirne; Trakya’nın incisi Selimiye Camii, Muradiye Camii, Üç şerefeli Camii, Eski Camii, Yıldırım Beyazıt Külliyesi-müze, Karaağaç-Pazarkule Yunanistan ile Sınırımız, Tunca, Arda ve Meriç Nehri Kenarında Söğütlük Ormanı, Tunca nehrinin iki kolu arasında bir ada “Sarayiçi ve Kırkpınar”, Karaağaç Tren İstasyonu– Lozan Antlasmasi Muzesi ve  Aniti...Alipaşa Çarşısı, Arasta Çarşısı, Bedesten Çarşısı ve tarihi Köprüler. Dönüş yolumuzda; Babaeski; Cedid Ali Paşa Camii, Babaeski Köprüsü. Lüleburgaz; Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi, Sokullu Mehmet Paşa Köprüsü...


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet