Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
MİDİLLİ Adası Gezisi/Kapı vizesi başladı (7-10 Temmuz Bayram tatili dönemi 3 gece 4 gün)

MİDİLLİ- Lesvos Adası Gezisi  07- 10 Temmuz 2016 / Ege’nin en güzel adalarından birinde masmavi günler

DUYURU: ADALAR İÇİN KAPI VİZESİ UYGULAMASI BASLAMISTIR..

Bayram Tatili Döneminde 3 gece 4 gün konaklamalı doğa & kültür gezisi
Mevsimin en güzel zamanında Ege‘nin karşı yakasına, belki de bize hep yakın duran ama bir türlü keşfetme şansı bulamadığınız Midilli’ye gidiyoruz. Ayvalık’tan hızlı katamaranla başlayacak gezimiz boyunca adanın ve Ege’nin zengin mutfağını, müzikli tavernalarını, özellikle bol ve taze deniz ürünlerini, mezelerini, kültürünü, yaşam tarzını, gece hayatını ilginç köylerini, doğasını, hareketli çarşı bölgesini keşfedecek, Osmanlı döneminin izlerini süreceğiz. Yeşil ve büyük adanın çeşitli bölgelerine yapacağımız turlarla rengarenk taş evleri ile meşhur Agiassos köyünü, seramik atölyeleri ile meşhur Mandamados’u, Volkanik fosil ormanını ve Osmanlı dönemi kalesiyle dikkat şeken Sigri’yi gezeceğiz, Ouzo üretimi ve müzeleriyle meşhur Plomari’ye uğrayıp, etkileyici Gera körfezini ve bitmeyen esintisini yaşayacak, Stratis Myrivilis’in bir dut ağacı altında oturarak romanlarını yazdığı, Anadolu ve Assos’un en güzel seyredildiği Skala Skamnia köyüne gideceğiz. Kuzeyde Molivos bölgesinde kalacağımız gezimizde Anadolu manzarası eşliğinde unutulmayacak günbatımı manzaralarına imza atacağız. Akşamları Ege müzikleri eşliğinde keyifli ve uzun yemeklerin keyfini çıkarırken, gündüzleri kahve ve frappe durakları yapacağız. Ege adalarında uzman Karagöz Turizmin organizasyonuyla hem yaz güneşinin keyfini hem de Midilli-Lesvos adasının güzelliklerini keşfedeceğiz. Ege mavisini Lesvos adasında yaşamak için yerinizi hemen ayırın.!

Geziye dair notlar : Kişi Başı: 285 Euro_ ( Peşin ödeme fiyatıdır ve çift kişilik odada kişi başıdır )

Fiyata dahil olan hizmetler: Tüm ulaşım; Bursa- Ayvalık- Bursa ulaşımı / Ayvalık-Midilli-Ayvalık hızlı katamaran geçişleri/ Liman vergisi / seyahat sigortası / rehberlik / Liman- otel- Liman transferleri / dört gün boyunca Midilli adası içinde yapacağımız geziler (1.gün adanın merkezi Mytilini ve Molivos, 2.gün adanın batısı; Sigri ve volkanik orman turu, 3.gün Agiassos,Gera körfezi ve Ouzo üretimiyle meşhur Plomari ve son gün; Skala Skamnia ve kuzey bölgenin gezilmesi ve limana transfer ) / Molivos – Eftalou plajına komşu Bella Vista otelde kahvaltı dahil konaklama…

Fiyata dahil olmayan hizmetler : Öğle ve akşam yemekleri, (akşam yemekleri için rehberiniz grup olarak en güzel yerel mezeler ve deniz ürünleri menülerini uygun fiyata yemeniz konusunda organizasyon yapacaktır ) otellerde alınan extralar, müze girişleri, vize, pasaport masrafları, yurt dışı çıkış harcı, kişisel harcamalar hariçtir. Gezimizde extra tur adı altında bir organizasyon yoktur.* Gezimizde konaklayacağımız otel, gezi programı ve özel tatil dönemi olmasından dolayı katılımcı sayısı sınırlıdır. Önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir..! Hareket saati: 06 temmuz çarşamba akşamı gece yarısından sonra, dönüş 10 temmuz pazar akşamı

SON BAŞVURU: Pasaportla birlikte 22 Haziran çarşamba günü saat 18:00 DUYURU: ADALAR İÇİN KAPI VİZESİ UYGULAMASI BASLAMISTIR..
* Çok saatler boyu uzun yürüyüşümüz yok, kısa mesafelerde ve yavaş yürüyüşler olacak, adanın keyfini çıkarmak için serbest zamanlarımız olacak. * Bahar güneşi ısıtacağı için pamuklu giysileri tercih edin, deniz sezonunu açmak isteyenler hazırlıklı olun-mayonuzu unutmayın otelimizde havuz ve önünde plajımız var. * Fotoğraf makinelerinizi, şarj aletlerinizi, pillerinizi, hafıza kartlarını, cdlerinizi, kullandığınız ilaçlarınız varsa ilaçlarınızı unutmayın. * Bütün neşenizi, heyecanınızı, merakınızı yanınıza almayı, varsa dertlerinizi, işinizi, sıkıntılarınızı, ön yargılarınızı, hepsini evde bırakmayı unutmayın ! Ege’ye gidiyoruz…!
VİZE İÇİN : Yeşil pasaportu bulunan yolcular vizeden muaftır. Diğer pasaportlar için Schengen vizesi gerekmektedir. Kapı vizesi ile ilgili bir uygulama bu sezon henüz başlamamıştır.

PASAPORT İÇİN; Çıkış gününden itibaren en az 3 ay geçerlilik süresi olmalı , En az 2 sayfası boş olmalı / Pasaportta K.K.T.C giriş kaşesi bulunmamalı *Normal pasaportu bulunan ( vizesi olmayan ) yolcuların pasaportuyla birlikte en geç 15 Haziran 2016  gününe kadar ofisimize başvurması gerekmektedir.Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
285 Euro_

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet