Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kidzania Cumhuriyeti- Rahmi Koç Müzesi-Oyuncak Müzesi (7 Şubat pazar)

07 Şubat 2016 Pazar / İstanbul Oyuncak Müzesi-Acıbadem Akasya-Kidzania -Rahmi Koç Müzesi

Haftasonu günübirlik İstanbul Kültür&Eğlence Gezisi Gezimiz; aynı zamanda öğle yemeği molamızı da vereceğimiz Acıbadem Akasya alışveriş merkezi içinde bulunan Kidzania ile başlayacak. Çocukların eğitim ve eğlenceyi, gerçek hayatı deneyimledikleri Kidzania Cumhuriyeti’ni ziyaret eden 4 - 14 yaşları arasındaki çocuklar son derece güvenli bir ortamda yetişkinlerin dünyasındaki meslekleri ve aktiviteleri, gerçek dünyanın kopyası bir şehirde rol yaparak birebir deneyimleme şansına sahip oluyorlar. Daha sonra bir başka renkli dünya Rahmi Koç Müzesine gidiyoruz. Müze kapsamında isteyenler keşif küresine veya denizaltıya da girebilir, Fenerbahçe vapurunda çay molası verebilir. Gezimizin son durağı, sizi çocukluk yıllarınıza götürecek, çocuklarınızı ise hayal alemine götürecek  Sunay Akın’ın Oyuncak Müzesi olacak.


Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 110 TL / 5-12 yaş arası 80 TL ...(peşin ödeme içindir) Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Belirtilen fiyata öğle yemeği, Oyuncak müzesi ve Kidzania giriş bileti dahil değildir, grup indiriminden faydalanılacaktır. Kidzania ‘da misafirlerimizle 10:00’da baslayan ilk seansa katılacağız, Kidzania deneyimi için içerde en az 3 saat kalmak gerekmektedir. Hareket saati: 07 Şubat 2016 Pazar sabahı T.K.M önü: 06:45 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:00

SON BAŞVURU: 05 Şubat Cuma günü saat:12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
110 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet