Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İstanbul Haliç Bölgesi Yürüyüş Gezisi (24 Ocak Pazar)

İstanbul Haliç Bölgesi Yürüyüş Gezisi

24 Ocak 2016 Pazar / Cibali- Fener- Balat- Ayvansaray- Eyüp- Piyer Loti Yürüyüş Turu

Hafta Sonu Günübirlik İstanbul Kültür Gezisi

Bu özel gezimizde tarihi yarımadaya ilk yerleşen medeniyetlerden günümüze bir çok farklı kültürün yaşadığı-kaynaştığı İstanbul’un en eski ve ilginç bölgelerinden Haliç’in güney kıyılarını yürüyerek gezeceğiz. İstanbul surlarının Haliç tarafına bakan bölgelerindeki gezimiz kapsamında görebileceğimiz bazı önemli yerler:  Molla Zeyrek Camii-Pantakrator Manastırı kilisesi, eski İstanbul Tekel fabrikası, Istanbul surları Cibali kapısı, Gülbaba Camii, Maraşlı Rum okulu, Dr.Sadık Ahmet Caddesi, Fener Rum Patrikhanesi, Sveti Stefan ( Dökme demir) Bulgar Kilisesi, Kırmızı Mektep, Moğolların Meryemi-Maria Muhliotissa Kilisesi,  Dimitri Kandemir Evi, Şarkılara konu olmuş Agora Meyhanesi, Balart Sanatevi, Balat Musevi hastanesi, Ahrida Sinagogu, Ayvansaray, Bleherna Ayazması, Anemas Zindanları, Feshane, Eyüp Sultan Cami ve türbesi ve çok daha fazlası bu yürüyüş turumuzda sizi bekliyor.. İstanbul’un gayrimüslim karakterli semtlerinden olan Fener-Balat sokaklarında gezerken son yıllarda açılmış pekçok sanat galerisi, kafeler ve restore edilen, değişim halindeki binalar size kendinizi farklı bir ülkede hissettirecek. Günü Piyer Loti tepesinde Haliç manzarasına karşı vereceğimiz çay molası ile tamamlıyoruz..

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 125 TL...(peşin ödeme içindir)

Fiyata ulaşım-feribot geçişi/ rehberlik / yol boyunca ve gezide ikramlar/ kahvaltı dahildir.

* Geziye katılımcı sayısı sınırlıdır. Hareket saati: 24 ocak 2016 pazar sabahı TK.Merkezi önü 07:00  Doğumevi karşısı. 07:15

SON BAŞVURU: 22 ocak cuma günü saat: 18:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
125 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet