Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Abant Gölü-Mudurnu-Göynük-Taraklı Gezisi (06 Aralık Pazar)

06 Aralık 2015 Pazar /  İznik- Bolu Abant Gölü-Mudurnu-Çubuk gölü-Göynük-Taraklı Rotası

Haftasonu Günübirlik Kültür&Doğa Gezisi Sonbahar’dan kışa geçişte başka güzel, doğanın renklerinin en güzel yaşandığı rotalardan olan gezimize zeytin ağaçlarının çevrelediği İznik gölü kenarında vereceğimiz kahvaltı molası ile başlayacağız. Kahvaltı molası ardından rotamızı Abant gölüne çeviriyoruz. Abant gölü çevresinde aracımızla ve yürüyerek gezecek, kahve molası vereceğiz. Tabiat harikası Abant gölü sonrası tarih kokan sokakları, sivil mimarlık örneği ahşap evleri, yerel lezzetleriyle dikkat çeken Mudurnu-Göynük-Taraklı rotasını takip edeceğiz. Öğle yemeğimizi ahşap evleri ve el sanatları çarşısı ile meşhur Mudurnu’da alıyoruz. Göynük öncesi Çubuk gölüne uğrayıp bir film için hazırlanmış ilginç yel değirmenlerini göreceğiz. Tarihi ahşap konakları, saat kulesi ve el dokuma örtmeleri ile meşhur Göynük sokaklarında dolaşıp Fatih Sultan Mehmet’in Hocası Akşemseddin Hazretleri türbesini, Orhan Gazi’nin oğlu Gazi Süleyman Paşa cami ve hamamını göreceğiz. Gezimizde son durağımız yeşillikler içinde, evleri ve ahşap kaşıkları ile meşhur Taraklı olacak. Dönüş yolumuz yine İznik üzerinden olacak ve son çay molamızı İznik gölü kenarında yapıyoruz.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 125 TL (peşin ödeme içindir)

Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım/ rehberlik / yol ikramları / sabah kahvaltısı ikramı/ çay molası / milli park girişleri dahildir. Öğle yemeği hariçtir, öğle yemeğinde Mudurnu’da yöresel yemekler yapan bir lokanta tercih edilecektir. Hareket saati: 06 Aralık 2015 Pazar sabahı TK.Merkezi önü 06:15  Doğumevi karşısı otobüs durağı 06:30

SON BAŞVURU: 04 Aralık Cuma günü saat: 12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
125 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet