Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Belgrad Ormanından Rumeli Fenerine (22 Kasım pazar)

Belgrad Ormanından Rumeli Fenerine

22 Kasım 2015 Pazar / Belgrad Ormanları-Atatürk Arboretumu-Garipçe-Rumeli Kavağı

Haftasonu Günübirlik İstanbul Doğa&Kültür Gezisi

İstanbul’a yapacağımız bu haftasonu gezimizde boğazın Avrupa yakasında özelliklke Belşgrad ormanlarında sonbahar renklerinin güzelliklerini seyredip, İstanbul boğazı kenarında dolu bir gün geçireceğiz. Koruma altındaki Belgrad orman alanı içinde mola verip kısa yürüyüş ardından hemen yanı başındaki Atatürk Arboretumu’na giderek doğanın keyfini çıkaracağız. Boğazın girişi ve Karadeniz manzarasının en güzel seyredildiği noktalardan biri olan, İstanbul boğazının Avrupa yakasındaki en uç noktası Rumeli Feneri gezimizin en özel durak noktası. Fenerin hemen altında önümüzde bölgenin en büyük balıkçı barınağı ve eşsiz boğaz manzarası ile öğle yemeği molası veriyoruz. Bölgenin ilginç balıkçı köyü Garipçe’yi gördükten sonra Rumeli Kavağı’na geçiyoruz. Günün son çay molasını boğaz kenarında Rumeli Kavağında gerçekleştiriyoruz, Telli baba’ya uğradıktan sonra Sarıyer ‘de meşhur Sarıyer börekçisinden börek alıp Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. İstanbul’a yapılmakta olan üçüncü boğaz köprüsü ve yolları öncesi bölgenin bakir doğasını ve ormanlarını belki de son kez görebileceğiniz bu özel gezimizi kaçırmayın. 
Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 120 TL ...(peşin ödeme içindir)

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Olabilecek müze girişleri ve öğle yemeği hariçtir. Öğle yemeği molası Rumeli Feneri ‘nde 
boğaz girişine hakim manzaralı balık lokantasında grup fiyatı alınarak organize edilecektir. Gezimize katılımcı sayısı sınırlıdır..!  Hareket saati: 22 Kasım 2015 Pazar sabahı Tayyare Kültür Merkezi önü: 06:45

SON BAŞVURU: 20 Kasım cuma günü saat: 12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
120 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet