Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Trakya’nın İncisi Edirne Gezisi (10-11 Ekim konaklamalı)

10-11 Ekim 2015 Ctesi/Pazar / Tarih dolu Kırklareli ve Edirne’de bir hafta sonu

Hafta Sonu 1 gece 2 gün Konaklamalı Doğa & Kültür Gezisi

Gezimiz Kırklareli ile başlayacak, kısa turumuz ardından merkezinde meşhur köftecisinde vereceğimiz öğle yemeği molası ile Kırklar ilini soluyacağız..Daha sonra yola devam ederek Edirne’ye varacağız. Geçmişten günümüze Trakya’nın incisi Edirne’de hayatı dondurarak; sokaklarında ve hareketli çarşısında yürüyecek, meşhur Selimiye Camii, Muradiye Camii, Üç şerefeli Camii, Eski Camii, II.Beyazıt Külliyesi ve sağlık müzesini gezeceğiz. Karaağaç – Pazarkule, Karaağaç Tren İstasyonu (Yunanistan ile Sınırımız), Tunca, Arda ve Meriç Nehri Kenarında Söğütlük Ormanı, Tunca nehrinin iki kolu arasında bir ada “Sarayiçi ve Kırkpınar” ve diğer tarihi yerleri görecek akşam yemeğimizi Meriç nehri kenarında alacağız. Dönüş yolumuzda Gelibolu- Lapseki üzerinden olacak.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 330 TL... (peşin ödeme fiyatıdır)

Fiyata dahil olanlar: Ulaşım / rehberlik/ seyahat sigortası/ yolda kahvaltı ve ikramlar / Edirne merkezde (Park otel veya Efe otel’de ) kahvaltı dahil konaklama. Edirne Meriç nehri kenarında akşam yemeği...

Fiyata dahil olmayanlar: Olabilecek müze girişleri, öğle yemekleri, otellerde ve akşam yemeğindeki extralarınız. Hareket saati: 10 Ekim Ctesi sabahı T.K.Merkezi önü: 06:00  Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:15

SON BAŞVURU: 07 Ekim çarşamba günü saat: 18:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
330 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet