Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kız Kulesi- Boğaz Turu- Anadolu Kavağı-Feneri- Yoros Kalesi (16 Ağustos Pazar)

20 Eylül 2015 Pazar / Kız Kulesi Üsküdar Kanlıca-Anadolu Hisarı-Anadolu Feneri -Kavak Haftasonu Günübirlik İstanbul Kültür Gezisi

Gezimiz İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan meşhur Kız kulesi ile başlayacak. İstanbul’un simgelerinden kız kulesine tekne ile geçerek tarihi yarımadayı ve İstanbul boğazını seyredeceğiz. Daha sonra Üsküdar iskelesine giderek İstanbul boğazının güzelliklerini göreceğimiz tekne gezisine katılacağız. Anadolu Hisarı ve hemen yanı başında Sultan Abdülmecit tarafından yapılmış olan “Küçüksu Kasrı” ile devam ederek Küçüksu kasrı yanında bulunan kafede boğaz manzarası eşliğinde kahve molası vereceğiz. . Kanlıca’da meşhur pudra şekerli Kanlıca yoğurdunun tadına bakarak-öğle yemeği molası vereceğiz. Ünü Avrupa’ya kadar giden güzel boğaz manzarasına sahip Mısır Hidivi Abbas Hilmi Paşa ’nın köşkü; Hidiv Kasrını ziyaret ettikten sonra Beykoz ve Anadolu kavağına doğru devam ediyoruz. Yol üstünde Yuşa hazretlerinin türbesinin olduğu Yuşa tepesine uğruyoruz. Anadolu kavağında vereceğimiz mola ardından sonrası Yoros kalesine çıkarak bugüne kadar hiç seyretmediğiniz bir açıdan İstanbul boğazını ve boğaza yapılmakta olan üçüncü köprüyü seyredeceğiz. Yolumuz üzerinde balıkçı barınağı ve balıkhaneleri ile meşhur Poyrazköy ve  İstanbul Anadolu yakasının Karadenizle buluştuğu son nokta olan Anadolu fenerini gördükten sonra Bursa’ya dönüş yolculuğumuz başlayacak.
Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 115 TL ...(peşin ödeme içindir)

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Fiyata öğle yemeği, Kız kulesi geçiş bileti, boğaz turu ve olabilecek müze girişleri dahil değildir.

Hareket saati: 20 Eylül Pazar sabahı Tayyare Kültür Merkezi önü : 07:15 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:30

SON BAŞVURU: 18 Eylül 2015 Cuma günü saat:12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
115 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet