Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kız Kulesi Boğaz turu Beylerbeyi Eyüp Piyer Loti Tepesi (24 mayıs pazar)

24 Mayıs 2015 Pazar / Kız Kulesi Üsküdar Beylerbeyi Haliç Eyüp Piyer Loti Tepesi Haftasonu Günübirlik İstanbul Kültür Gezisi

Gezimiz İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan meşhur Kız kulesi ile başlayacak. İstanbul’un simgelerinden kız kulesine tekne ile geçerek tarihi yarımadayı ve İstanbul boğazını seyredeceğiz. Daha sonra Üsküdar iskelesine giderek İstanbul boğazının güzelliklerini göreceğimiz tekne gezisine katılacağız. Boğaz turumuz ardından Osmanlı döneminde yazlık saray olarak kullanılan Beylerbeyi sarayını gezip öğle yemeği molamızı Beylerbeyi iskelesinde vereceğiz. Öğleden sonra Haliç bölgesine giderek Eyüp Camii ve Hz. Eyüp Sultan türbesini ziyaret edeceğiz. Akşamüzeri Piyer Loti tepesine çıkıyoruz ve dolu dolu geçen bir günün ardından Haliç manzarasına karşı yorgunluk kahvemizi & çayımızı yudumluyoruz.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 110 TL ...(peşin ödeme içindir)

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Fiyata öğle yemeği, Kız kulesi geçiş bileti, boğaz turu ve müze girişleri dahil değildir.  Hareket saati: 24 Mayıs Pazar sabahı Tayyare Kültür Merkezi önü : 07:15 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:30

SON BAŞVURU: 22 Mayıs 2015 Cuma günü saat:11:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
110 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet