Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kerpe-Kefken-Pembe Kayalıklar (10 mayıs pazar)

Yaz güneşinin keyfini çıkardığımız günlerde çıkacağımız yolculukta Karadeniz kıyısını ve ilginç kaya oluşumlarını hedefliyoruz. Gezimiz İzmit-Kandıra üzerinden şirin balıkçı kasabası Kefken ile başlayacak. Kefken’de haftasonları bölgesel pazar kurulan liman bölgesini, balıkçı barınağını ve sonrasında pembe kayalıkları göreceğiz. Karadeniz’in doğal koylarından biri, birçok film ve video klipte kullanılan ilginç kayalıkları ile Kerpe’de Karadeniz manzarası eşliğinde isteyenlerle deniz kenarında Balık ziyafeti yapıyoruz ,& çay-kahve molası veriyoruz.

Geziye dair notlar : Kişi Başı: 110 TL... Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım / ikramlar / rehberlik / yolda kahvaltı ikramı.

Fiyata dahil olmayan hizmetler: Öğle yemekleri ve olabilecek müze girişleri hariçtir. Hareket saati: 10 Mayıs Pazar sabahı T.K.Merkezi önü 07:30 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:45

SON BAŞVURU: 8 Mayıs cuma günü saat:11:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
110 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet