Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İstanbul Boğazından Prens Adalarına...
Yaz mevsiminin en güzel günlerinde İstanbul’da Boğaz keyfinin yeri başka. İstanbul’da en keyifli yolculuklar klasik şehir hatları vapurları ile yapıldığına göre bizde bu vapurla Boğaz gezimizi yapacağız. Eminönü’nden başlayacak gezimizde sırasıyla; Beşiktaş, Kanlıca, Yeniköy, Sarıyer, Rumeli Kavağı iskelelerine uğrayarak öğle yemeği molamızı vereceğimiz Anadolu Kavağına varacağız...Dönüşümüz yine boğazın güzellikleri arasında olacak. Boğaz gezisi ardından İstanbul’un adalarına devam etmeye ne dersiniz? Akşam üzeri saatlerinde Sirkeci’den bineceğimiz şarkılara, şiirlere konu olmuş ada vapuru ile Kınalıada, Burgaz, Heybeliada, Büyükada iskelelerine uğrayarak Yalova’ya varacağız. Güneşi ada vapuru arka balkonunda&terasında uğurladıktan sonra Yalova’ya varıyoruz, bizi bekleyen aracımıza binerek saat 22:00 civarı Bursa’da oluyoruz.


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet