Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
23 Nisan’da Safranbolu-Amasra-Kastamonu-İnebolu Rotası (3 gece 4 gün)

23-24-25-26 Nisan 2015 Perş /Cuma/Ctesi/Pazar 23 Nisan dönemi 3 gece 4 gün özel gezi

Safranbolu Bartın Amasra Daday Kastamonu İnebolu Kasabaköy Yörükköy RotasıHafta Sonu 3 gece 4 gün Konaklamalı Doğa&Kültür Gezisi


Baharın en güzel günlerinde 23 Nisan tatil döneminde Batı Karadeniz’e Gidiyoruz. Gezimiz kapsamında ilk gün Bursa’dan hareketle müze kent Safranbolu’ya varıyoruz. Safranbolu’nun tarihi evlerini, sokaklarını gezerek Cinci hanı, Arasta, Kaymakamlar Konağı, Hıdırlık tepesi, Eski Hükümet Konağı ve saat kulesini ve çarşı bölgesini göreceğiz. Öğle yemeği molası ve Safranbolu lokumu tadımı ardından Amasra’ya devam ediyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in Çeşm-i Cihan burası olmalı dediği Amasra ‘ya vardığımızda otelimize yerleşip akşam yemeği için hazırlanıyoruz. Karadeniz kıyısında yiyeceğimiz taze balık ve meşhur Amasra salatasından oluşan yemeğimiz gezimizin en keyifli anlarından biri olacak. Gezimizin ikinci günü, Karadeniz kıyısında, geçmişi Cenevizlilere kadar uzanan, kalesi, eski evleri, ahşap el yapımı ürünlerin satıldığı çarşısı ve doğal güzellikleriyle Amasra merkezinde geziyoruz. Amasra’ya veda edip Kastamonu’ya Eflani, Daday (ahşap evler ve el sanatları müzesi) ve Kasaba köyünü görerek gideceğiz. Kasaba köyü gezimizin en ilginç duraklarından olacak; zira Kasaba Köyü'nde 14'üncü yüzyılda hiç çivi kullanılmadan yapılan sanat eseri Mahmut Bey Camiini göreceğiz. Gece Konaklama Kastamonu ‘da…Kastamonu’daki ilk günümüzde rotamızı kuzeye çevirip Küre dağlarını aşarak, Karadeniz kıyısında Kurtuluş savaşımızın önemli ilçesi, İstiklal savaşı madalyalı İnebolu’ya gidiyoruz. İnebolu’dan Ankara’ya uzanan yol İstiklal yolu olarak bilinir. Atatürk’ün meşhur şapka nutkunu verdiği İnebolu Türk ocağı binası, İnebolu denk kayığını, bordo beyaz boyalı ahşap evlerini göreceğimiz doğası güzel İnebolu’da geçireceğimiz zaman ve öğle yemeği molası ardından tekrar Kastamonu’ya dönüyoruz . Gezimizin son günü Kastamonu şehir merkezinde Liva Paşa Konağı Müzesi, Kastamonu Kalesi, Cumhuriyet Meydanı ve Saat Kulesi, Eski Kastamonu Evleri, Kastamonu Ahşap El Sanatları Merkezi'ni görüyor ve şehrin hareketli çarşı bölgesini keşfediyoruz. Öğlen saatlerinde Kastamonu’dan ayrılıyoruz ve Öğle yemeği molamızı gözleme ve baklavanın en lezzetli yapıldığı yer olarak bilinen Yörük Köy’de alıyoruz. Bursa’ya dönüşümüz Karabük Bolu üzerinden..


Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 585 TL… (peşin ödeme fiyatıdır) Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Amasra’da 1 
gece, Kastamonu’da 2 gece konaklama, açık büfe kahvaltı ve kaldığımız şehirlerde yöresel lezzetlerin 
tadına bakacağımız akşam yemekleri dahildir. Öğle yemekleri ve olabilecek müze girişleri hariçtir. 
Amasra’da konaklayacağımız otel: Diamond otel / Kastamonu’da konaklayacağımız otel: Mütevelli 
otel dir.Hareket saati: 23 Nisan 2015 Perşembe sabahı T.K.M önü saat 05:45 Doğumevi karşısı: 06:00 SON BAŞVURU: 15 Nisan Çarşamba günü saat 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
585 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet