Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Çeşme-Alaçatı Ot Festivali Gezisi (28-29 Mart Ctesi/Pazar Konaklamalı Gezi)

Ege’ye bahar çoktan geldi, güneş içinizi ısıtacak..Alaçatı’nın baharın ilk günlerinde ne kadar büyülü bir mekân olabildiğini görebilmek, ot kokusunun standlardan taşan kekik, fesleğen karanfil kokularına karıştığında nelere kadir olduğunu yaşayabilmek, reçel, kekik balı, şarap, enginarlı pilav standlarında lezzet turu yapmak, dar sokaklarda oturan yaşlıların yüzlerinde yılların göç tarihinin öyküsünü okuyabilmek için, baharın ilk günlerinde yapılacak Alaçatı Ot Festivaline gidiyoruz. Bu yıl 6.gerçekleşecek festivaldeki yarışma ve etkinlikleri, ayrıca akşamüzeri gerçekleşecek klasik müzik konserine katılacağımız gezimize doğa dostu herkes davetli. Gezimizde hareketli çarşısı, eski evleri, kalesi, limanı ve marinası ile Çeşme ‘yi de ihmal etmeyeceğiz. Gün sonunda Çeşme’de Ege’nin esintisi ile birlikte Sakız adasına karşı güzel ve uzun sohbetli bir akşam yemeği sizi bekliyor olacak. Dönüş yolumuzda sakin limanı, eski evleri ve ünlü şairler Necati Cumalı ve Yorgo Seferis’in doğduğu müze evlere evsahipliği yapan Urla’ya uğrayıp, liman bölgesinde yöreye has “katmer” yemeği molası 
verdikten sonra Bursa’ya doğru devam edeceğiz.

Geziye Dair Notlar: Kişi Başı katılım ücreti : 310 TL (peşin ödeme içindir)

Fiyata Ulaşım / Rehberlik/ yolda kahvaltı ikramı/ seyahat sigortası/ Çeşme merkezde denize sıfır kahvaltı ve akşam yemeği (balık menüsü) dahil konaklama,ve yolda ikramlar dahildir. Öğle yemekleri, yoldaki yemekler, akşam yemeğindeki içecekler, olabilecek müze girişleri harictir.

Kalacağımız otel: Pasifik www.pasifikotel.com/ veya Kerman otel http://www.kermanotel.com/

Hareket saati: 28 Mart ctesi sabahı T.K.M. önü 05:45 Doğumevi karşısı 06:00

SON BAŞVURU: 25 Mart 2015 Çarşamba günü saat: 12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
310 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet