Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Frig Vadisi-Yazılıkaya- Seyitgazi ve Eskişehir (22 Mart Pazar)

Son dönemin gözbebeği Eskişehir gezimizin ilk durağı, belki de bir daha gitme fırsatı bulamayacağınız; Frig vadisinde bulunan Yazılıkaya- Midas anıtı olacak. Frig vadisine ait ilginç köyler ve kaya oluşumlarının arasından geçerek ulaşacağımız Yazılıkaya bölgesini yürüyerek dolaşacak, bu muhteşem anıtı gördükten sonra dönüş yolumuzda kurulduğu dik yamaç nedeniyle eski çağ şatolarını andıran Seyitgazi Külliyesine uğrayacağız. Battal gazinin ilginç mezarını ve hikayesini dinledikten sonra şehir merkezine dönerek Anadolu’daki Avrupalı olarak tanımlayabileceğimiz Eskişehir’in önemli yerlerini gezecek, içinden geçen Porsuk çayının kente nasıl hayat verdiğine tanık olacağız ve üzerinde tekne gezisine katılacağız. Arzu edenlerle çiğbörek yiyerek, Lületaşı ile yapılmış el sanatı ürünlerini göreceğiz. Kurşunlu Külliyesi, Modern cam sanatları müzesi, Mumya müzesi, restore edilmiş tarihi odun pazarı evleri, Atlıhan Eskişehir’de uğrayacağımız yerlerden bazıları...

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 120 TL… (peşin ödeme içindir)

Fiyata Ulaşım / yolda ikramlar/ rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Öğle yemeği ve olabilecek müze girişleri hariçtir.

Hareket saati: 22 Mart  Pazar sabahı T.K.Merkezi önü: 06:45 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:00

SON BAŞVURU: 20 Mart 2015 cuma günü saat: 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
120 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet