Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kazdağlarında Bahar ve Zirve Yolculuğu (14-15 Mart Ctesi/Pazar Konaklamalı Gezi)

14-15 Mart 2015 Ctesi / Pazar Adım Adım Kazdağları Rotası Hafta Sonu 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Doğa & Kültür Gezisi Efsanelerin yurdu, oksijen deposu Kazdağlarını hedeflediğimiz gezimizde önce ilk durağımız olan Zeytinliköy ‘e varıyoruz. Zeytinliköy’de buluşacağımız rehberimizle ilkbahar renklerine bürünmeye başlamış Kazdağı zirve tırmanışımız başlayacak. Aracımızla başlayacak tırmanışı kısa yürüyüşle süsleyerek zirveye varacağız. Zirve yolculuğu boyunca Kapıdağ Tepe, Kızılkeçili çayı vadisinin (Sütüven vadisi) , Nanekırı, Tavşan oynağı tepeyi görüp Kazdağlarının zirvesi Karataş Tepe’ye varacağız. Sarıkız tepe ve baba tepenin hikayelerini dinleyeceğiz. Dönüş yolumuzda Hasan Boğuldu şelalesine uğradıktan sonra Kızılkeçili köyüne gidiyoruz, anıt ağacı görüp çay molası veriyoruz. Akşam üzeri Güre’yi gezip dev çınar ağaçları altında ki Pınarbaşı mevkiine uğruyoruz ve ilk günümüzü noktalıyoruz. Ertesi gün gezimiz Antandros antik kenti ile başlıyor, çok bilinmeyen antik kentin gün ışığına çıkmış kalıntılarını ve yer mozaiklerini görüyoruz. Bölgenin en ilginç doğal anıtlarından Mıhlı şelalesini görüp, Küçükkuyu’da Adatepe Zeytinyağı müzesine uğrayacak, Adatepe köyü ve Zeus altarına yürüyeceğiz. Gezimizin son durağı restore edilmiş evleri ve camisi ile görülmeye değer Yeşilyurt köyü olacak.

Geziye dair notlar: Kişi Başı Fiyat: 310 TL (peşin ödeme içindir…)

Fiyata Ulaşım / ikramlar/ rehberlik / iki sabah kahvaltısı/ konaklama-akşam yemeği dahildir. Öğle yemekleri ve olabilecek milli park girişleri yolculara aittir- araç için muhtemel kesilebilecek giriş biletleri yolcu sayısına bölünecektir. Katılımcı sayısı sınırlıdır. Konaklayacagımız otel Güre’de Saruhan Oteldir. http://www.guresaruhan.com/

Hareket Saati: 14 Mart Ctesi sabahı T. Kültür Merkezi önü: 06:00 Doğumevi karşısı: 06:15

SON BAŞVURU: 11 Mart çarşamba günü saat: 12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
310 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet