Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kıyıköy-İğneada ve Longoz Ormanları (konak.)
Trakya’nın sizler için seçtiğimiz güzel noktalarını göreceğimiz bu gezimiz Çerkezköy’den başlayacak ve  Saray üzerinden Karadeniz Kıyısına devam ederek Kıyıköy ‘e (Midye) varacağız. Sonbahar renklerine bürünmeye başlayan bölgede, kale duvarları , her iki yanından akan dereleri ile tepeden Karadeniz’e bakan Kıyıköy’ün şirin sokaklarında eski evler arasında dolaşıp Karadeniz’i seyredeceğiz , öğle yemeği molası vereceğiz. Kayalara oyulmuş Aya Nikola manastırını gördükten sonra rotamızı İğneada’ya çeviriyoruz. Konaklama Karadeniz kıyısında…Pazar sabahı İğneada’da sabah kahvaltımız ardından meşhur Longoz ormanları bölgesinde rehber eşliğinde Hamam Gölünden Aypoloz Gölüne yürüyoruz ve doğanın güzelliklerini yaşıyoruz. Bu alan koruma altındaki dünyanın çok özel bölgelerinden biri olan İğneada''nın her yaş grubuna uygun yürüyüş rotasıdır. Öğleden sonra İğneada’nın Bulgaristan sınırındaki meşhur deniz fenerini görüp İğneada  sahilinin ve balıkçı barınağının keyfini çıkardıktan sonra Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz.


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
295 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet