Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Söğüt-Ertuğrulgazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri
Gezimize Yenişehir ''de Şemaki Evi Müzesi ile başlayacağız, Çarşı bölgesinde kısa yürüyüş ve Kurşunlu Medreseyi gördükten sonra Söğüt''e doğru devam edeceğiz.
Söğüt''te her sene geleneksel olarak düzenlenen Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri bu yol 733. kez gerçekleşiyor. Tören alanındaki etkinlikleri takip edip, şifalı pilavdan yiyeceğiz. Ertuğrulgazi Türbesi- müzesi, Söğüt merkezinde Çelebi Sultan Mehmet Camii, Balaban Camii, Hamidiye Camii ve idadisi, Kaymakam çeşmesini göreceğiz. Söğüt’te mermer (onix) atölyeleri.
Dönüşte Küre Köyüne uğrayıp Dursunfakıh Türbesine uğrayacağız. Eski Bilecik’te çay molası verip, Şeyh Edebali Türbesi, Sultan Orhan Camiini ve Bilecik çarşı bölgesinde gezeceğiz.  İlyas Bey (Yarhisar), Okluca, Köprühisar köyleri üzerinden Yenişehir-Bursa’ya döneceğiz.


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
100 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet