Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Mürefte, Şarköy ve Saros Körfezi (konaklamalı)
Ülkemizde bağcılığın önemli adresi, üzüm bağları ve şarap üretimi ile meşhur Şarköy bölgesine gidiyoruz. Marmara denizini farklı bir açıdan seyredeceğimiz gezi boyunca Şarköy- Mürefte Hoşköy bölgesinde bulunan Türkiye’nin önde gelen markalarına ait üzüm bağlarını görüp, fabrikaların mağazalarında şarap tadımı yapacağız ve şarap müzelerini gezeceğiz, uzaktan Marmara adasını seyredeceğiz.
Gezimizin ilk gününü Saros körfezinde bulunan otelimize giderek keyifli bir akşam yemeği ile noktalıyoruz. Deniz mevsimini açmak isteyenler yanlarında mayolarını bulundurmalıdır.
Ertesi gün sabah kahvaltımız ardından, yolumuz üzerinde Rumeli Fatihi Süleymanpaşa’nın türbesini, Çimpe kalesini ve Namık Kemal’in mezarını ziyaret edeceğiz. Saros Körfezi dibinde yer alan Güneyli köyü sahiline uğradıktan sonra Gelibolu’ya devam edeceğiz. Gelibolu’da vereceğimiz akşam yemeği molası ardından Gelibolu-Lapseki feribot geçişi ile Bursa’ya doğru yola çıkacağız.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
285 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet