Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İSTANBUL-Oyuncak Müzesi –Deniz Müzesi- Modern Sanat Müzesi –Beyoğlu-İstiklal Caddesi
Yoğun programlı bu İstanbul gezimiz sizi başka bir dünyaya götürecek olan İstanbul oyuncak müzesi ile başlayacak http://www.istanbuloyuncakmuzesi.com . Gezimiz Beşiktaş’ta Türkiye’ nin denizcilik alanında en büyük müzesi olan Deniz Müzesi ile devam edecek . Deniz müzesi hakkında detaylı bilgi  için mutlaka web sitesini görmelisiniz http://www.dzkk.tsk.mil.tr/muze/turkish/Ana_sayfa.htm  Deniz Müzesi ardından Modern Sanat Müzesi ile devam edeceğiz. Sürekli Sergileri yanında İstanbul Modern Sanat Müzesi, “Şimdiki zaman geçmiş zaman-20 yılda uluslararası İstanbul Bienalinden iz bırakanlar”  sergisini sanatseverlerle buluşturmuş durumda. http://www.istanbulmodern.org/ .İstanbul Modern Sanat Müzesi ardından akşamüstü saatlerinde Taksime çıkacak ve yılın son günlerinde eskiyen seneye veda ederken ışıl ışıl rengarenk İstiklal caddesi atmosferinde kahve molası vereceğiz. 


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet