Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Karlı Bolu-Abant-Gölcük-Kartalkaya (Konaklamalı)
Kış mevsiminde yağan karla beyazlara bürünerek bir başka güzel olan Abant ve Gölcük göllerini daha geniş bir zaman dilimi içinde keyfini çıkararak görmeye gidiyoruz. Gezimizin birinci günü İznik gölü kenarında vereceğimiz kahvaltı molası ile başlayacak daha sonra rotamızı Bolu Dağı’na çevireceğiz. Karla kaplı Abant gölünü etrafında yürüyüş yaparak keşfedeceğiz, temiz dağ havası alarak yorgunluğumuzu göl kenarındaki cafe & restaurantta atacağız. Akşam üzeri saatlerinde otelimize giderek dinlendikten sonra uzun ve bol sohbetli bir akşam yemeği bizi bekliyor.
Ertesi gün kahvaltımızın ardından Gölcük gölüne gidiyoruz ve göl etrafında yürüyüş yaparak şömine başında çay&kahve molası veriyoruz. Gölcük ziyaretimiz ardından rotamızı bölgenin meşhur kış sporları merkezi Kartalkaya ’ya çeviriyoruz. Dönüşte Bolçi çikolata fabrikası satış mağazasına uğruyoruz ve Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
265 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet