Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Sardes-Kula-Bozdağ-Birgi-Ödemiş Gezisi (konaklamalı)
İlkbaharın tadını en güzel çıkaracağınız köşelerden Salihli - Bozdağ bölgesini hedeflediğimiz gezimizde dolu bir programla ilk durağımız bin tepeler kral yolunu takiben Salihli ve Anadolu tarihinde Lidya devletinin başkenti Sard harabeleri olacak. Daha sonra rengarenk boyalı tarihi evleri ve otantik çarşısı ile meşhur Kula’ya gideceğiz. Tarih kokan sokaklarda yürüyüş yaparak öğle yemeğinde bölgeye has odun köftenin tadına bakacağız. Gezimizin ikinci gününde doğal güzelliği ile meşhur, ilkbahar renklerine bürünmüş Bozdağ’a çıkıp, kırk oluk çeşmesinde mola vererek doğal ürünler pazarına uğrayacağız, doğa harikası Gölcük gölünü göreceğiz. Tarihi evleri ve Çakırağa konağı ile meşhur Birgi’ye ineceğiz. Ödemiş’e uğrayıp öğle yemeğinde meşhur Ödemiş köftesi yedikten sonra Bursa’ya doğru yola çıkacağız.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
265 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet