Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Assos ve Kazdağları Etekleri (konaklamalı)
Baharı karşıladığımız günlerde, Kaz Dağları eteklerinde telaşesi az, kısa yürüyüşlerle renklendireceğimiz doğayı ve oksijeni soluyacağımız ve Assos’un keyfini çıkaracağımız bir gezi bizi bekliyor. Hasan boğuldu şelalesi, Zeytinli kasabası, Çamlıbel köyü, Tahtakuşlar köyü ve Etnoğrafya Galerisi, Yeşilyurt köyü, Adatepe köyü ve Adatepe Zeytinyağı Müzesi körfez manzarasını seyredeceğimiz Zeus Altarı, Eski Altınoluk ve Abdullah Efendi konağı gezimiz kapsamında uğrayacağımız yerlerden bazıları. Assos antik limanda kalacağımız otelimizde yanan şömine eşliğinde, Midilli adası ışıklarına karşı güzel bir akşam yemeği keyfi sizi bekliyor. Antik Assos antik kenti ve Athena tapınağının olduğu tepeye çıkarak tüm Ege denizini ve karşımızda bulunan Midilli adasını seyredeceğiz, Behram köyünde dibek kahvesi molası vereceğiz.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
265 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet