Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Modern Sanat, Beyoğlu ve Yeni Müzeler Gezisi
2012 ’in son günlerinde yaklaşan yılbaşı için ışıklandırılmış ve hareketli atmosferi ile İstanbul’u soluyacağınız gezimizde özellikle Beyoğlu-Cihangir-Galata bölgesinde yer alan mekan ve yeni açılan müzeleri gezeceğiz. Sabah çayımızı İstanbul Modern Sanat müzesinin boğaz ve tarihi yarımada manzaralı kafesinde içeceğiz. Müzede bulunan sergileri gezdikten sonra Tophane bölgesinden Cihangir ve Beyoğlu bölgesine doğru yürüyüşümüz başlayacak. Yürüyüşümüz boyunca bazı sokaklardan geçerek önemli tarihi binalar hakkında bilgi sahibi olacak bölgede yeni açılan müzelere uğrayacağız. Bölgede ilk durağımız olan Masumiyet Müzesi, Orhan Pamuk’un hem yazdığı bir roman hem de yaptığı bir müzedir. Pamuk 1990’lardan itibaren romanı ve müzeyi baştan beri birlikte düşünmüştür. Türk sinema ve tiyatro tarihinin belleğini elinde bulunduran Türvak Sinema Tiyatro müzesini gezeceğiz. Pera müzesini ziyaret edeceğiz. Müzede sürekli sergide bulunan eserler yanında bu günlerde Altın Çocuklar 16.–19. Yüzyıl Avrupası’ndan Portreler sergisi izlenime açık. Tünel ve Asmalımescit bölgesini geçip Galata kulesine çıkarak kuş bakışı bölgeyi seyredeceğiz. İlginç kafe ve restaurantlarda molalar ve gezinin sonunda size vereceğimiz serbest zaman ile gezimiz son bulacak. Sinema Tiyatro müzesi: http://www.turvak.com.tr/ Modern Sanat müzesi: http://www.istanbulmodern.org Pera Müzesi : www.peramuzesi.org.tr Masumiyet Müzesi http://www.masumiyetmuzesi.org /

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
85 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet